Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A túlzott izzadás és a mellbim...

A túlzott izzadás és a mellbimbó körül megjelenő vékony fekete szőrszálak milyen hormonproblémára utalhatnak? Kisbabát szeretnénk ez volt a 10. sikertelen hónapunk. Előfordulhat hogy emiatt nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pajzsmirigyed alul- vagy túl működik. Szerintem ez lehet ok, de mindenképpen vizsgáltasd ki magad!
2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasabb az androgén hormonszinted,mint kellene.Szerintem.
2011. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magas tesztoszteron szint
2011. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az utolsó két válaszolótól kérdezném hogy ez már kizáró ok a teherbe eséshez? Lehet valahogy segíteni rajta?
2011. jan. 19. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt csak orvos tudja eldonteni...az biztos hogy megneheziti a dolgot de sok esetben egy egyszeru rovid ideig tarto gyogyszeres kezelessel rendbe lehet hozni. minnel elobb mesz orvoshoz annal hamarabb lesz kisbabad.
2011. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tuti hogy magas a tesztoszteron szinted. Nekem is ez volt, meg az arcom is szőrösödik. Plusz egyéb más tünet. Menstruációd rendszeres? Barnázol mensi előtt? Túlsúlyos vagy? A magas teszto szint akadályozza a teherbeesést, mivel több a férfihormonod. Javaslom egy teljes hormonvizsgálatot, lehetőleg a ciklus második felében, hogy megtudd van e Peteérésed (a progeszteron magas a ciklus második felében, akkor van), LH-FSH, prolaktin, ösztradiol. Nőgyógyász és kérj tőle vérvételre beutalót. Javaslom a kismedencei ultrahangot is. Ha gondolod szívesen segítek. Email címem: holtzinger.barbi@gmail.com. Ott egyszerűbb
2011. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legutolsónak írom, hogy nagyon megköszönném a segítséget mert kezdek elkeseredni:( Leírom a részleteket az e-mail címedre.
2011. jan. 19. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég nekem is van ilyen problémám.Tini koromban is voltak szőrszálak a mellbimbó körül de leborotváltam mert zavart.Még a dokimnak sem mondtam.Lehet hogy kellett volna?2 éve nem jön össze a baba de a hormoneredmények jók lettek.
2011. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!