Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mellbimbó...

Lehetek terhes? Mellbimbó érzékenység.

Figyelt kérdés

Pár hónapja nem szedek fog.gátlót, de gumival védekezünk a párommal. A legutóbb nagyon rövid ideig volt meg és kb 2-3 napig, ami nagyon nem jellemző, de nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet. Pár napja azonban elég érzékenyek lettek a mellbimbóim és ilyen még azelőtt nem fordult elő velem. Gondoltam várok pár napot, de nem múlik. Ha hozzáérek, vagy megkeményedik, akkor sugárzó fájdalom nyilall az egész mellembe(mindkettőbe).

Szerintetek mitől lehet?


2011. jún. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, lehetsz terhes, főleg a fura mensi miatt gondolom!!! Majd írd meg az eredményt!!!
2011. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, tesztelj!
2011. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem válaszoló írta.Bár lehet attól is hogy egy kicsit felborult a hormonháztartásod.
2011. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gumiztatok akkor nem! vagy észrevettétek esetleg h kiszakadt volna. ha nem, attól még lehetett alkalom, hogy a hüvelyedbe akár előváladék is kerüljön, akkor viszont lehetséges h terhes lehetsz. előjátékra gondolok, esetleg az ujjaira....
2011. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!