Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye hogy terhes vagyok?...

Van esélye hogy terhes vagyok? Vagy csak az idegesség miatt késik? Esetleg azért mert ez az első alkalom után normális?

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt 2 nappal lefeküdtem a barátommal, még szűz voltam. A gumi viszont kiszakadt, szerencsére észrevettük, nem ment el bennem. Most viszont 2 napja késik. ... jó kis elsőőő alkalom :( mit ne mondjak :( ...
2009. febr. 3. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szívás...Mikor volt ez? Mert nem ártana a 72 órás tabi...Tudod, az előváladéktól is estek már teherbe...Amúgy késhet, de az is lehet, hogy megjön, pedig terhes vagy... Szal ha kicsúsztál a 72 órásból, akkor 2 hét múlva terhességi teszt kéne...
2009. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szüzesség elvesztése néha megzavarja a hormonháztartást és emiatt kicsit máshogy jön meg. Ahogy előttem szóló írta valóban teherbe lehet esni az előváladéktól de szerintem erre kicsi az esély nálatok :) szóval nincs ok aggódni :)

jah, előttem szóló :) számolj :) 2 nappal mielőtt meg kellene jöjjön és azóta késik 2 napot, akkor már bőven 4 napon telt el azóta.... semmi értelme 72 órásról beszélni :)

2009. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, kicsi az esely
2009. febr. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ! :) a válaszokat !! :)kicsit sikerült megnyugodni és végül ma megjött... :) Remélem tényleg nem áll fenn így terhesség ... S:
2009. febr. 3. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nem all fenn, de ha tovabbra is aggodoalmaskodsz akkor vegyel tesztet csak hogy megnyugodj, nem tart semmibol. en is ilyen vagyok, volt hogy a harmadik negativ teszt utan hittem el, hogy nem, nincs odabenn senki.. :)
2009. febr. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!