Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem május 1én kellett...

A menzeszem május 1én kellett volna megjöjjön.7ik nap késés. Csináltam 1 tesztet ami negativ lett. Szerintetek normális ez, hogy ennyit késik? Mert nekem sosem késett 2-3napnál többet. Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
FELTÉTLEN MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ! Egyik rokonomnak is volt ilyen baja, össze-vissza jöt a menzesze. Hol hamarabb 2 héttel, hol késöbb. Aztán kiderült, hogy cisztája van és műteni kellett. Aztán meg valami hormon bajai is lettek.
2011. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem híztál/fogytál hirtelen? Nem estél át valami érzelmi traumán mostanában? Nem volt nagyon stresszes időszakod?

Ezektől simán késhet egy hetet is.

2011. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azért később is a tesztet, van, hogy sokáig negatívat mutat közben meg ott a baba.
2011. máj. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a tesztek: fölösleges pénzkidobás. Az 1hetes terhességet egyik sem tudja kimutatni! Ennyit késhet, simán. Esetleg 1ötlet: keress rá a magzatelhajtó teákra.
2011. máj. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Egy hetes késénél azért már kimutatják a tesztek, ha baba van. Az utolsó hozzászóló valamit nagyon elszámolt, ez nem 1 hetes terhesség, hanem 5 hetes lenne, amit már akár el is dalolnak a tesztek. :-)

És nem pénzkidobás, ha az ember ésszel használja őket, akkor biztosat mutatnak. :-)

Szóval szerintem valószínűbb, hogy valamilyen hormonprobléma. :-(

Esetleg nagyon késői peteérés, valamilyen okból. Pl a stressz is eléggé megkavarja a hormonokat.

Ciszták nem csak úgy maguktól keletkeznek, annak is van oka, általában cukoranyagcsere zavar. Van már a műtéten kívül más módszer ennek a gyógyítására : diéta, mozgás, és metformin gyógyszer (nem hormon, cukorcsökkentő).

Egy vérvétellel minden kiderül, endokrinológushoz érdemes fordulni. Nagyjából mostanában. Addig is két naponta teszt, hátha mégis! (én biztosan nem bírnám ki, és naponta tesztelnék.)

Drukkolok, hogy csak késői baba legyen!!!

Majd írd meg!

2011. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval,mintha csak én írtam volna,halgass rá nyugodtan:)
2011. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék babát,inkább szoritsatok,hogy ne baba legyen,csak 18 éves leszek juliusban:( és még suliznom kell ma a 8ik nap és még mindig nem jött..ugyhogy még 1 tesztet fogok csináltatni,de annyira félek,hogy még a szüleimnek el sem merem mondani
2011. máj. 8. 09:41
 8/23 A kérdező kommentje:

amugy se nem hiztam se nem fogytam...semmi változás nincs...

és nem 1 hetes terhesség lenne hanem ugy ahogy monta valaki,kb 5 hetes ...de imátkozok,hogy ne baba legyen,csak stressz miatt késsen,de akkoris 8 nap kicsit sok:(

2011. máj. 8. 09:42
 9/23 A kérdező kommentje:
valaki aztjavasolta hogy üljek cickafarok teába s igyak napi 2 csésze cickafark teát és ha 2 nap mulva nm jönmeg,akkor bajok vannak
2011. máj. 8. 10:15
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz babát, akkor gondolom védekeztetek ellene megfelelően...vagy nem? Azért félsz hogy terhes lettél?

Ha normálisan védekezetetek, akkor a terhesség máris kizárt!

Ha meg nem védekeztetek megfelelően, akkor van miért aggódni! Ha terhes is lehetsz a nem megfelelő védekezés miatt, akkor nehogy idd a teát!! Akkor inkább tesztelgess még 3 naponta és ha nem lesz pozi, akkor irány a doki!

Ha védekeztetek, akkor meg nem lehetsz terhes és akkor azt tanácsolom hogy fürödj meg egy nagy kád forró vízben és mozogj sokat, az segíthet a mensi meghozásában.

De ha így se sikerül, menj dokihoz tényleg! Ciszta is késleltetheti vagy valami kis hormonális zavar is!

2011. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!