Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csökkent 3 tizedet a...

Miért csökkent 3 tizedet a hőmérsékletem ma reggel?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban clostit szedtem, voltam UH-n a 14. napon, két nagy tüszőt látott a doki. Voltam vérvételen, a doki azt mondta, hogy tökéletes. A ciklusaim 28 naposak. A 15. napon leesett a 16. napon elkezdett emelkedni a hőm lépcsőzetesen. A 19. napon tegnapra 37,1 lett. voltam tegnap UH-n és a doki látta a sárgatestet, tehát megrepedt a tüsző, a méhnyálka vastagsága 14 mm-es volt. Ma a 20. napon leesett 36,8-ra a hőm. Tegnap húzodott középen a hasam és ma is szurkált. Így is a cover line fölött van jóval mert peteérés előtt 36,4-36,5 körül mozog. De miért csökkent most? Lehet, hogy a digitális hőmérőm merül? azért cserélek ma elemet! Lehet, hogy holnap ismét visszaemelkedik? Ez a csökkenés mire utalhat és gond?
2009. febr. 3. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell ezzel a csökkenéssel foglalkoznod, főleg, ha még a cover line felett van. milyen vv-n voltál, amire azt mondta, hogy tökéletes?
2009. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csinált a doki teljes hormonpanelt a 14. napon, és annak az eredményére mondta, hogy tökéletes. Most egyébként a mellem egyáltalán nem fáj, pedig eddig minden peteérés után majd leszakadt, alig lehetett hozzáérni, most meg egyáltalán nem fáj. Köszi hogy megnyugtattál, azért még reménykedhetek a babában? Nem jelent gondot ez a csökkenés?
2009. febr. 3. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
remény hal meg utoljára :))))
2009. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár a beágyazódástól is lehetett a hőcsökkenés;-)
2009. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, mert ha 28 naposak a ciklusaim akkor most kell elkezdődnie,hogy a mensi előtt 2-3 nappal beágyazódjon, ha visszaemelkedik akkor lehet hogy ez igaz! És az is furcsa, hogy most egyáltalán nem fáj a mellem (ilyen még sose volt) tegnap a derekam viszont rettenetesen.
2009. febr. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!