Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hüvelyi hőmérsékletem...

Ha a hüvelyi hőmérsékletem reggel 36.9 akkor tuti nem vok terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos mióta abba hagytam a gyógyszer szedését elég össze vissza jön meg a mensim...Az elmúlt hónapokban 41, 36, 34 napokra jött meg.Ebben a hónapban a 37. napon tartok és még semmi, de reggel 36.9 volt a hüvelyben mért hőmérsékletem.Azt hallottam, h pár nappal a mensi előtt lemegy az ember hőmérséklete reggel 37alá és akkor tuti nem terhes.Ez tényleg így van?Mert mi már nagyon szeretnénk babát......
2011. nov. 9. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hőmérőzöm, de azt tudom, hogy egy egyszeri alkalom nem jelent semmit. Ahhoz, hogy pontosan tudd, hogy ez az érték mit jelent, minden nap, ugyanabban az időben, ugyanolyan körülmények között kéne mérned a hődet. Akkor láthatod, hogy peteéréskor fél fokot (ha jól emlékszem) leesik a hő, ebből lehet tudni, hogy előző nap peteérés volt. Éppen tegnap láttam erről egy cikket Czeizel Endrétől a neten.
2011. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!