Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. -én kellett volna megjönni...

14. -én kellett volna megjönnie, és nem. Teszteltem 2pozitivat, remélem doki is megerösiti a pozitivat, vagy hibásak a tesztek? Várom a tanácsokat,

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Először is: GRATULÁLOK KISMAMA!!! :)

Szerintem 2 pozi tesztnek már lehet hinni :)))

dokihoz 2 hét múlva menj


6+4 km

2011. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Valószínű akkor babás vagy. Gratulálok!:) Milyen teszttel? Különböző fajtával? Szerintem biztos az vagy ha nem is jött meg. Várj kb 2 hetet és utána menj el dokihoz. Addigra már szívhanot is láthat. Drukk!

Majd megírod????

2011. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
sziasztok,köszönöm:)x-epil tesztcsikkal csináltam minden a 2-t,már nagyon szeretnék menni most dokihoz,,szerintetek meg tudja mondani most is már?majd irjatok..szép napot
2011. jan. 20. 12:59
 4/19 anonim ***** válasza:
tudom hogy nagyon varod es baromira kivancsi vagy de probalj meg varni egy kicsit mert ha nem azt a valaszt kapod amit szeretnel hallani csak kicsinalod magad a kovetkezo kontrolig...boven eleg ha 31. en mesz eloszor mert akkor mar valoszinuleg 6 hetes leszel es akkor mar biztosat lehet majd tudni...orulj a pozitiv tesztnek es varj...csak akkor kell menni ilyen koran ha nagyon faj a hasad vagy ha barnazol. nagyon sok orvos nem is fogad csak a masodik kimaradt verzes utan
2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gatulálok!! :) Én is 14.-ére vártam, nekem sem jött. Viszont én negatívat teszteltem 15.-én. és azóta is várom. teszteljek ujra?
2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nahh oda értem a dokihoz,5hetes vaok,és 2petezsákot látot,:)
2011. jan. 21. 14:21
 7/19 anonim ***** válasza:
gratula!!!
2011. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm,a többeiknem kitartás,türelem,akkor jön el a nagy nap,amikor nem várjuk annyira:)
2011. jan. 21. 15:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Akkor ezek szerint ikrek!!Húú de izgi,majd írd meg mi volt a köv.kontrollon!:))
2011. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem hibásak.

Gratulálok!:)

2011. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!