Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbe estem? Vagy...

Vajon teherbe estem? Vagy csak a hormonjaim viccelnek meg? Január 31-én együtt voltunk a párommal. Rá 2-3 hétre elkezdtem minden evés után rosszul lenni, székrekedés jelentkezett és utána folyamatos émelygés plusz, amikor üres a hasam rosszullét.

Figyelt kérdés
A mellemen is látok apró változásokat. Mai napig sem múlt el (a székrekedésen kívül) egy tünetem sem. Mensim Február 22-én volt. Előtte is és utána is 1-2 hétten csináltam tesztet. Mindkettő negatív volt. Szerintetek?
2009. febr. 3. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan volt a mensid, mint máskor, nem kevéske (pl) akkor nem vagy terhes.
2009. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha negatív volt,akkor nem vagy terhes,főleg mivel mensiztél is.


(De melyik évről is van szó,ez csak mellékesen kérdem?)

2009. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit elírtad a dátumokat. valószínű inkább valami másról lehet szó, valami vírus, bár ne legyen igazam! A lényeg, hogy a meg nem jött mensi után csinálj tesztet, és kiderül hogy + vagy -
2009. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!