Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 2-án volt a mensim, csak...

Jan 2-án volt a mensim, csak 3 napig tartott, de nálam ez szokatlan. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
mivel megjött a mensim biztos voltam h nemlehetek terhes, és vártam a következő peteérőnapot.de mensi után kb 1héttel elkezdett oldalt fájni a mellem, mindkettő.a fájdalom erősödött, mint mensi elött szokott lenni.ezzel egyidőben a hasam is erössen fájt, és még fáj ma is. a melleim is fájnak, kicsit megnöttek.néha szédölgök, émelygek, de más tüneteim nincsenek.olyan mingyárt megjön érzésem van már kb2 hete.a köv mensim febr 3-án kéne jönni.lehetséges, hogy mégis babát várok?köszi hogy meghallgattatok.
2008. jan. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a vérzésed rövidebb és kevesebb volt a szokásosnál, akkor bizony lehetsz kismama!!! Vegyél tesztet és a reggeli első vizeletből csinálj egy tesztet.
2008. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon rég óta próbálkozunk, és ezeket a tüneteket csak most érzem,a mensim nem kevesebb volt csak rövidebb.a fájások viszont még mindig megvannak.nem merek tesztet venni, mert félek a csalódástól.
2008. jan. 25. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzema helyzetedet,de azzal ha nem mersz tesztelni,nem jutsz elöbbre.Ha kisbaba van a dologban,azt már ki fogja mutatni.Irány a patika,és ird meg mi lett az eredmény.Tiszta szívből szurkolok neked.
2008. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia..én is igy voltam decemberben meg volt..aztán rendesen hánytam meg minden bajom volt a melleim leszakadtak..és késett is..kimutatta a teszt a 2 csikot.,de még pedig pici terhesség lehet.aztán megjött pár nap késéssel kb 2,5-3 napra az 5 helyett..amikor elmult csináltam tesztet kijött a két csik..1 percre:) aztán eltünt.elmentem a dokihoz aki nagyon bunko volt..500 ft-ért csinált egy tesztet ami negativ lett délután fél 5-kor.nem akart megvizsgálni.kiharcoltam aztán közölte velem hogy akkor még is csak csináljak 2 hét mulva még egy tesztet..ugyhogy nekem is van remény.én a kislányommal 3 honapig rendesen menstruáltam..ugyhogy nem kell feladni.
2008. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kÖSZI HOGY IRTÁL.SZÜKSÉGEM VAN A BÁTORÍTÁSRA ÉS AZ ILYEN TAPASZTALATOKRA, MERT NAGYON ELKESEDEK IDŐNKÉNT.NEM AKAROM OLYAN GÖRCSÖSEN, DE MÉGIS ELSZOMORÍT, H MÁR 8 HÓNAPJA NEM ESEK TEHERBE.IGAZ NEM VAGYOK MÁR 20 ÉVES.DRUKKOLOK NEKED, NAGYON.
2008. jan. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!