Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés de kíváncsi...

Lehet hülye kérdés de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szep.12-15-ig volt meg (de nem sokáig tartott csak 3 napig utána csak barna folyás) de 16-án voltam a párommal és olyan alhasi szurkálodás van. Lehet ilyen formába beágyazodás vagy valami más?

Figyelt kérdés
fél óránként pisilni járok!!felfázva biztos nem vagyok mert nem ültem olyan helyen
2011. szept. 21. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Felfázni nem csak attól lehet, hogy olyan helyre ülsz.

Ha 16-án voltatok együtt, akkor még elég korai lenne bármit is érezni, ha terhes lennél. Bár a peteérés is ritkán van mensi után ilyen hamar (tudom nem lehetetlen).

Ha nem jönne meg majd októberben, akkor tesztelj, most még korán van, hogy bármit is megtudjunk.

2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tényleg hülye kérdés volt!bocsi!!legkorábban október elején lehetne ilyen érzéseim!!ugye??
2011. szept. 21. 16:34
 3/11 A kérdező kommentje:
végül is én a beágyazodásra voltam kíváncsi,hogy az lehet ilyen korán érezni?
2011. szept. 22. 07:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Általában 10-12 nap míg lejátszódik a beágyazódás. Persze van akinél hamarabb, de ilyen korán szerintem még nem nagyon lehet érezni semmit.

Október elején, vagy majd mensikor, ha még érzed ezeket, akkor az utalhat babára, vagy arra hogy meg fog jönni. Elég hasonló a tünete.

De ha babát szeretnétek, akkor kívánom babás legyél!

2011. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!elég hülyén alakult a júniusi a júliusi az augusztusról ne is beszéljünk menszeszre értem.jún.3 napos volt júli úgy szintén augusztusba meg sem jött csak szep.-be de akkor is csak 3 napra utána meg csak barna folyásom volt.ez mitől lehet??végül is csak májusba volt meg rendesen.lehet,hogy azért mert elkezdtem dolgozni júniusba??vagy nem tudom már
2011. szept. 22. 08:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Stresszes vagy? Az is kihathat a mensire.

Vagy csak egy "egyszerű" hormonzavar áll a háttérben.

Érdemes lenne elmenni nődokihoz, ha most októberben is még ilyen szenvedős lesz a mensesed.

2011. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elég húzos volt ez a 4 hónap.lehet akkor attól késet meg azért volt csak 3 napos.de érdekes mert az össze terhességi tünet jelenkezet aug.vége fele (aug.28-án kellett volna megjönnie)addig tartott így amíg meg nem jött szep.12-én.na ezek után mire gondolja délutáni vizeletből negativot teszteltem.
2011. szept. 22. 09:27
 8/11 A kérdező kommentje:
meg az is a baj,hogy nem 28 napos a ciklusom hanem átlagosan 32 napos.így érdemes mérni a reggeli hőmet vagy felesleges?az alap hőm 36,2 3 szokott lenni de tudom,hogy napközbe felmegy egy pár tízeddel de most mértem 36,7-t
2011. szept. 22. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 31-32 napra jött meg mindig, és ez nem volt baj, ettől még teljesen normálisan teherbe eshetsz.

Viszont ,ha most így szenved a mensid, akkor lehet, hogy érdemes lenne egy nőgyógyásszal beszélned.

Én nem hőmérőztem, így erről nem tudok mit mondani.

2011. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a párom kérdezte,hogy nem -e vagyok terhes mert olyan szépen kerekedik a hasam.jelzem amikor meg akar jönni akkor is fel vagyok puffadva de most volt meg így az nem lehet.anyu azt mondta,hogy nem vagyok az mert ő a hasára hízik és én tőle örököltem de egy kilót ha híztam kb. 1 hónapja.hányingerem is van reggel is meg napközbe is rendesen eszek.
2011. szept. 22. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!