Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra halasztgatom a...

Szombatra halasztgatom a tesztelést, mert már 10 napja késik és nem akarok megint csalódni. Ez most mi lehet? Meg fog jönni vagy baba?

Figyelt kérdés

Tüneteim mindjárt megjön érzés fájnak a melleim beduzzadtak a bimbóim fáj a derekam ha olyat csinálok,pattanásos lettem és most ebben a pillanatban megint lett bő fehér folyásom. nem híg hanem testápoló szerű és nem büdi meg a köldökömnél érdekesen szúr.

Ez most mi lehet?

Akkor nem baba?


2009. febr. 3. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A testápoló folyás jó esély babára. Ha tíz napja maradt el a menszid és máskor nem késik ennyit, nyugodtan tesztelhetsz, mert bőven kimutatja, ne félj! Ha nem baba és nem szokott ennyit késni a menszid, akkor a helyedben elmennék dokihoz, hátha tud valamit mondani!
2009. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Nekem hat napja késik és halasztgatom jövö hétig a tesztelést. Mielőtt meg kellett volna jönnie akkor előtte egy nappal csináltam és az negítiv lett. A mindjárt megjön érzés nekem is megvan meg a fehér folyás is. A melleim nem fájnak.Remélem hogy baba van a dologban.
2009. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szurkolok neked is meg magamnak is remélem mind a ketten babásak vagyunk
2009. febr. 3. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem muszály ne halogassátok a tesztelést. Jobb minnél korábban medtudni mi a helyzet. Nálam későn vették észre hogy méhen kívüli terhes vagyok. Nem ijesztgetni akarlak, csak jobb az elővigyázatosság. Sok sikert.
2009. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.És sajnálom

Neked mik voltak a tüneteid?

2009. febr. 3. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor meg kellett volna, hogy jöjjö ugyan azokat éreztem mint mindig.Györcs, feszülés, mellérzékenység. később feltünt, hogy mindig álmos vagyok, fájdogál a fejem, szomjas vagyok. Az időponthoz képest 8-9-napra elkezdtem picit vérezni. Késő volt. Ki kellett venni a petevezetékemet. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy mihamarabb tesztelj, aztán mihamaranbb menj orvoshoz.
2009. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akár már most is tesztehetsz, ha baba van, akkor annak már mutatnia kell, hisz már majdnem két hete késik.
2009. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

A tüneteid megegyeznek az én második napos késésemkor jelentkezőkkel.

Az eredménye mára kiborított, mert maratont úszik a pocakban...

Tesztelj nyugodtan, 0,000000000000000000001%az esélye, hogy nem baba van a dologban.

Szurkolok

2009. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! 10 napos késésnél már kimutatja a teszt, ha babás vagy!!!!
2009. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelhetsz. Már ki kell mutatnia. A tüneteid alapján jók az esélyeid a babára. A küldök körüli szúrkálás kifejezetten babatünet. Persze a többi is!!!

Szurkolok!

2009. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!