Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előváladék érintkezik a...

Ha az előváladék érintkezik a nyállal, és utána ugy 2-3 órával a hüvellyel, ugy hogy a nyál be is jut akkor lehetséges teherbeesés?

Figyelt kérdés
sürgös
2009. febr. 3. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tartogatod a nyálad órákig a szádban...Esetleg ihattál is közben...Szerintem nem lehetséges, de nem vagyok orvos.
2009. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, semmi esély rá. ha az előváladék a szájban lévő nyállal érintkezett, akkor az a nyál már 2-3 óra múlva bőven nem a szájban van. a nyál amúgyis az anyagok emésztését már megkezdi, nem hinném, hogy a spermium életben maradhat benne. nyugi, nem lesz gond.
2009. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Semmiképp sem. A nyáltermelődés megakadályozza, hacsak nem maradt az illető szájában ez a bizonyos folyadék, amit kétlek, mert az ember akarva-akaratlanul is nyel, és újabb nyál termelődik.
2009. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hö? ezt hogy gondoltad? Szal gondolom, hogy ha előváladékkal érintkezett a nyálad akkor lesz*phattad a srácot. Na mármost utána meg kiny*ltad magad? Vagy ezt nagyon nem vágom? Vagy a srác sz*pta le magát? És utána nyalt ki téged?

Nem értem a dolgot, de lehet bennem van a hiba...

2009. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Pl úgy h lesz*phatta a srácot, aztán benedvesítette a nyálával a punciját(nem kinyalta magát,hanem az ujjára tette és onnan oda vagy nem tom :D) mert önkielégítést végzett XD
2009. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.

Ha leszoptad, és utána 2-3 óra múlva gumi nélkül behatolt, akkor lehet baj. Az a nyál, ami a szopással órákkal ezelőtt a péniszre került, nem gátolja az újonnan képződött előváladékot.


Ha leszoptad, és utána 2-3 órával a szájadból bármilyen közvetítéssel nyál került a hüvelyedbe (pl csók majd nyalás, vagy megnyaltad az ujját majd megujjazott), akkor nem lesz baj, mert a hímivarsejteket már rég lenyelted.


Ha leszoptad, majd az előváladékos nyál a szádból rácsöppent valamire (pl vibrátor), és később ezt a valamit (pl a vibrátort) használtad, akkor ez nagyon minimálisan jelenthet bajt. Ha az alatt a 2-3 óra alatt beszáradt, akkor nem lesz probléma.


Ha máshogy történt, írd le, és meglátjuk.

2009. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szájjal kielégítette, majd csókolóztak és aztán a srác elégítette ki szájjal...Így minimális az esély, szinte 0.
2009. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Én úgy tudom hogy az előváladék nem tartalmaz hímivarsejtet úgy hogy nem lehet semmi gond ebből.
2009. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát ugy történt h nem tom mennyi idő volt közte de orálisan kielégitettem, ill nem teljesen, mert nem jutott el odáig, csak elöváladék volt, és az is kevés, de utána kb. lehet h 2-3 vagy négy órával gumival szeretkeztünk, de akk sem végig...XD
2009. febr. 6. 15:59
 10/10 A kérdező kommentje:
és igaz h nyál került a gumira, de talán ha 2-3-4órával (am nem tom mennyivel) nem volt benne semmi, amitöl az lehetnék....vagy de?
2009. febr. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!