Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék miatt mennyi a...

Előváladék miatt mennyi a teherbeesés esélye? A Barátommal együtt voltunk, nem védekeztünk de nem belém élvezett. Ez a menstruációm elmúlta után 2-3 nappal történt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 20:35
 1/7 anonim válasza:

Hát ha szerencsés vagy akkor semmi baj nincs. De azért nézesd meg magad ha biztosra szeretnél menni, bár menses után 2-3 nappal nem eshetsz teherbe úgy tudom.

De érdemesebb lenne beszerezni vagy gumit, vagy fogamzásgátló tablettát...(persze ha nem szeretnél idő előtt gyereket...)

2009. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az előváladéktól lettem terhes, szóval elég nagy az esélye...
2009. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez olyan dolog, hogy van aki évekig így védekezik és mégsem. Az egy dolog, hogy van olyan pasi aki nem képes kontrollálni... Ha tőlem kérdezne vki ilyet tudnák 70%-os választ mondani de mikor saját magunkról van szó akkor kicsit nehezebb.
2009. máj. 5. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet hagyatkozni, hogy van, aki így védekezik és évekig semmi. Mi van, ha 100ból te vagy az az egy, aki így esik teherbe? Lehetsz terhes, az előváladékot nem lehet szabályozni, mint ahogy te "nedvesedésedet" sem tudod. Az előváladék ugyanez a pasiknál is.

Menstruáció után 2-3 nappal viszont kevés az esélye a teherbeesésnek, viszont a spermiumok akár több napig is "elélhetnek" odabent.

2009. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. máj. 5. 21:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Várom a továbbiakat.
2009. máj. 5. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én előváladéktól lettem terhes, menszesz előtt 2 nappal...
2009. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!