Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel Jár, ha valaki teherbe...

Mivel Jár, ha valaki teherbe esik. Hány hetes/hónapos kortól kezdődnek a tünetek és mik azok?

Figyelt kérdés
Részletes Válaszokat szeeretnék. Előre is Köszönöm:).
2009. febr. 3. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én azt olvastam a neten (és nekem is úgy volt) hogy a hányinger csak a 6. hét tájékán kezd el jelentkezni.

Ami azt jelenti hogy elmaradt mensi után kb 2 héttel.

Nekem a legelső tünetem a gyakori vizelés volt. Volt hogy éjszaka kimentem 3-4x is. Ez már az elmaradt mensi elött pár nappal észrevettem.

Aztán nagyjából ezzel egyidőben elkedett érzékeny lenni a mellem. Az egész, és olyan szinten hogy még azt is rossz volt, mikor fürdés közben megmostem. Kicsivel később a derekam is fájt már.

Hát az elején nagyjából ennyi.

Remélem kielégítő voltam.

2009. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



[link]


És még minimum ezer oldal.

Csak google.co.hu

"terhességi tünetek" címszó.

2009. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!