Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat ha 31. naposak a...

Mire utalhat ha 31. naposak a ciklusaim, de a 14. napon van peteérés, és utána nem 14 napra hanem rá 17 napra jön meg? Ez baj lehet? Vagy nem számít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalánnem számít. Ez még teljesen belefér a normálisba. Van olyan, akinek még inkább a ciklusa elején van a peteérése, van akinek meg egészen a végefelé. Ez a peteérés utáni 14 nap nem törvényszerű, csak ez az átlag.
2011. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. jan. 22. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
De igen, a peteérésre 14 nap bizony hogy törvényszerű, hiszen a hormonok minden úgy játszódik le és olyan ütemben, hogy pontosan 14 nap múlva megjöjjön!
2011. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Akkor most nem tudom jó vagy sem:(
2011. jan. 22. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha megnyugtat, nekem is 32 naposak a ciklusaim, ebbe a hónapba figyeltem, hőmérőztem, és nekem is a 14. napon volt pé-m (erős alhasi fájdalom, a hőm lenn, majd fenn). Dec. 30-án jött meg utoljára, jan. 12-én volt pé-m, és mégis 31-re várom, h. ne jöjjön meg. Szóval ez a pé. utáni 14 nap nekem se működik. Szóval nem vagy egyedül. Én sem értem.
2011. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így. remélem nem utal semmi rosszra
2011. jan. 23. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Ehy barátnőm mindig nézte a peteérését, és neki úgy állt be a ciklusa, hogy közvetlenül a menstruáció előtti héten volt a peteérése. A doki javasolta, hogy kezdjenek el gyógyszeres kezelést, hogy beállítsák a peteérését. Csak hát mire odaért a dokihoz, már úton volt a baba, aki most 15 hónapos. Szóval igaz az, hogy a szervezetben ki van találva minden, de vannak az átlagostól eltérő, normális működések.

3 nap eltérés meg a nyakamat rá, hogy nem számít. De ha nagyon aggódsz, esetleg menj el dokihoz, de nekem az a gyanúm, hogy azt fogja mondani, hogy feleslegesen aggódsz.

Sok sikert, ha babát szeretnél!

2011. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Én sem hiszem hogy ezzel baj lenne.
2011. jan. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!