Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 28naposak a ciklusaim és...

Ha 28naposak a ciklusaim és ha mondjuk a ciklus vége felé van peteérés, akkor a ciklus is kitolodik? Tehát késöbb jön meg a menstruácium?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy most később volt a pém(16-17ciklusnap).Mára nem várom.Lehet hogy most 1-2nappal később jön meg?És ha valakinek a ciklus végén van pé-e akkor is kitolodik annyival amennyivel később volt pé?
2011. jún. 14. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kitolódik évekig 28 napra jött meg nekem, fél éve meg megbolondult, 17-18.nap van ovum és ezután még 14-15 nap mire megjön, tehát ilyenkor hosszabb a luteális szakasz is.
2011. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. jún. 14. 20:23
 3/3 xStefix ***** válasza:

Igazából mindig visszafelé kellene számolni: a köv. menzesz előtt kb. 14 nappal van a PÉ. De ezt ugye előre nem mindig lehet pontosan tudni, még akkor se, ha egyébként relatíve pontos a ciklus. Több minden befolyásolhatja.

Az én gyerkőcöm is így jött össze anno. Akkoriban volt pár nap, amikor különösen szenvedélyesen voltunk együtt, meg is lett az eredménye: 3 nappal hamarabb lett PÉ-m - és aztán egy lányunk. :)

2011. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!