Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt teherbe eshettem...

Mensi előtt teherbe eshettem 4nappal? Mikor teszteljek? 18/L

Figyelt kérdés

3napja késik, fehér folyásom van, a hőm az nem megy le, pedig mensi előtt 1nappal mindig lemegy, hasam se görcsöl, pedig az is már előtte 1héttel görcsölgetni szokott, mellem se fáj. Megszakítással voltunk együtt, de lehet, hogy elment bennem is egy kicsit. Ne kezdjetek el osztani, a következő kérdésem nem az abortusz lesz!!!

És a válaszaitokat előre is köszönöm.


2011. jan. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
tesztelj, a hőmérőzés nem 100%-os. most járványok is vannak, az alaptesthőd is lehet kicsit magasabb.
2011. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még a teszt korai lenne. 7napja történt, még nem mutatná ki. A hő tudom hogy nem mérvadó, de ezt már kitapasztaltam magamnál, innen szoktam tudni, hogy mikor jön meg. Meg mensi előtt 1nappal elmúlik a folyásom.
2011. jan. 22. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, 7 napnál korai a teszt, de ha történt is valami, még csak most kezdene beágyazódni. Szerintem csak késik. Mivel írtad, hogy mensi előtt már 1 héttel görcsölgetni szoktál, most meg elmaradt, na de már akkor is görcsölgetned kellett volna, mikor történt az eset, nem? Szóval már ebből is látszik, hogy ez a ciklusod alapból más. Hacsak nem történt a ciklus során korábban is ilyen dolog.
2011. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én akkor görcsöltem is, cicim is fájt, mondtam is neki, hogy annyira nem kell figyelni, mert pár nap és megjön, de még rá 1-2napra éreztem is ezt, és már nem érzem, folyásom is már múlóba volt, abból is gondoltam hogy nem soká megjön, ma meg annyi fehér folyásom volt, hogy azt hittem megjött. Igen én is számoltam, hogy még most ágyazódik be(ha terhes vagyok), és csütörtök körül kell tesztelnem ha addig sem jön meg.
2011. jan. 22. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor még akármi lehet. Ha nem jön meg addig, akkor tesztelj csütörtökön.
2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!