Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megerősítést kérek: ugye nem...

Szömörce kérdése:

Megerősítést kérek: ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok! abba hagytam a tablettát (közel 3 év után). 16.án kellett volna megjönnie, de 14.én és 15.én is együtt voltunk a párommal. Használtunk óvszert, de még mindig nem jött meg. az alhasam az utóbbi 3 napban eléggé fáj. tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyek. és vszeg a gyógyszer borította fel a dolgokat, de légyszi írjatok pár megnyugtató kommentet! köszönöm
2011. jan. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Ha megfelelően védekeztetek akkor nincs ok az aggodalomra!
2011. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyógyszer abbahagyása borigatta fel a hormonjaidat! Ne aggódj!
2011. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ezért nem szedek f.gátlót. A "gyógyszer" könnyen felborítja a nő szervezetét! Nyugodj meg! Igen minimális -mondhatni semmi -az esély arra,hogy teherbe estél volna.
2011. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ha ezt a kérdést egy ismeretlennél olvasnám, én is azt mondanám h nem. csak ue az ember képes a saját dolgainál jobban ráparázni, mint amennyire kellene. Am már tnap óta nem fáj az alhasam, de még mindig semmi. pedig várom már mint a messiást :)
2011. jan. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!