Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (kiegészítés...

Lehetek terhes? (kiegészítés lejebb)

Figyelt kérdés
Egyszer a barátommal nem védekeztünk,aztán először megjött,rendesen vérzett pár napig,de én aggódok hogy terhes vagyok-e.Ma kéne megjönnie,reggel szokott,de most még nem jött meg,és van egy csomó terhességre utaló tünetem is,(pl. nagyon sokszor kell pisilnem,sokszor szédülök,állandóan éhes vagyok,rengeteget tudok enni,pedig régebben nagyon keveset szoktam enni,és allig volt étvágyam...megfeszültek a melleim,mostanában nagyon fáradékony vagyok,sokszor van hányingerem,meg ruhában még nem látni,de ha ruha nélkül vagy trikóban megnézem a hasamat a tükörben olyan mintha nőne...)de sokszor nem tudom hogy ezeket csak bemesélem-e magamnak...ha először megjött attól még lehetek terhes?
2011. nov. 21. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de inkább vegyél egy 300-400 ft-os tesztet.Ha negatív legalább megnyugszol.

És ha nem akarsz babát,akkor védekezz mindig!

üdv

2011. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehetsz terhes. Tesztelj.
2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, mi nem tudjuk megmondani. A hasad amúgy valószínű attól nőtt, hogy többet eszel.
2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Akkor holnap veszek tesztet.

Azt gondoltam hogy attól nőtt a hasam hogy többet eszek,de akkor lehet hogy amiatt van nagyobb étvágyam mert terhes vagyok?

2011. nov. 21. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Nekem is nagyobb az étvágyam mikor megjön.
2011. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem
2011. nov. 21. 20:10
 8/14 A kérdező kommentje:
És ti mit gondoltok?Az olcsóbb tesztek is ugyanolyan jók mint a több ezer forintosak?Mert régebben se tudtam ezt,és akkor mindig 2000Ft-ért vettem(de akkor persze az eredmény negatív lett).Persze most nem az ár a lényeg,hanem az eredmény,csak érdekel.:)
2011. nov. 21. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
majd írj
2011. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké,majd amikor megcsináltam a tesztet írok,köszi megint a válaszokat:)
2011. nov. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!