Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés, de nem...

Lehet buta kérdés, de nem értek hozzá. A hőmérést csak ott lehet elvégezni, vagy mindegy hol csinálom? Hány foknál reménykedhet az ember?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az hogy ott? Ha a hüvelyre gondolsz, nem csak ott lehet. Lehet szájban is. A lényeg, hogy mindig ugyanabban az időben mérj, mindenféle tevékenység előtt. Tehát ahogy felébredsz már nyúlsz is a hőmérőért, és nem is nagyon mozogsz, míg meg nem mérted.

Az, hogy terhes vagy-e vagy sem, nem attól függ, milyen hőt mértél. Ez mindenkinek egyéni. 1-2 ciklust végig kell követni és abból már lehet következtetni. Az a lényeg, hogy az átlaghőd felett maradjon pár tizeddel a hő a nemvárt napján és azután is. Ez lehet 36,5 is, de lehet 37,5 is, kinek hogy alakul az alaphője.

Ha van még ami nem világos, kérdezz nyugodtan, ha tudok szívesen válaszolok. :)))

2011. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha eszembe jut még valami, akkor kérdezek. Csak állandóan lenézik az embert, és elhordják mindennek....
2011. jan. 23. 17:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, mert mindenki úgy születik, hogy hőgörbét vezet, meg ovulációt számolgat... :DDD

Kérdezz bátran! :)

2011. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi előre is!
2011. jan. 23. 18:03
 5/13 hangyaxxx ***** válasza:
szia én is meg szeretném kérdezni, hogy napok óta 37,5 volt a hom ma reggel 37,9. nem vagyok beteg . 2 nap mulva kell megjonnie. mellfeszulés , stb van, viszont ma reggel volt kevés barna pecsételés ez vajon mi?
2011. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Lehet akár beágyazódás is (elvileg utána a hő is még feljebb mehet), de lehet a mensi előjele is. Esetleg csinálj egy 10-es érzékenységű tesztet, az talán már mutatja, ha terhes vagy. Majd írd meg mi újság! :)
2011. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hangyaxxx ***** válasza:
szia hát most voltam vc-n és kivulrol semmi fojás, viszont tettem fel tampont,rogton ki is húztam és világos véres volt. ne nevess ki, de a betéten nincs semmi.koszi a turelmet.
2011. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én magam is több hónapon át játszottam ezt, hogy biztosan beágyazódás, aztán mindig megjött. Elvileg beágyazódáskor 1-2 csepp friss vér, vagy barnázás, vagy akár 1-3 napig tartó barnázás is előfordulhat. A hő megint olyan dolog, hogy nekem 2-3 nappal a mensi előtt elkezd csökkenni. De volt olyan, hogy még a 14. napon ugrott pár tizedet 36,9-re (nem szokott ilyen magas lenni). Biztos voltam benne, hogy sikerült. Másnapra zuhant majd egy fokot és meg is jött. Ezt így nem lehet megmondani sajnos. :(
2011. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hangyaxxx ***** válasza:
kosz szerintem halott ugy, mert ilyenkor már biztos hogy menzi. nagyon nehezen estem teherbe a fiammal is, sajna már megint 2 éve semmi. nagyon szeretnék már babát, most kezdtem szedni folksavat is. a hogorbémet hogy csináljam, tudsz tanácsot adni? koszike
2011. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu-n tudod vezetni, de szerintem ez nem pontosan számolja a pé-t. Ha tudsz egy kicsit angolul, akkor a fertilityfriend.com-ot, ha németül, akkor pedig az urbia.de-t ajánlom. Egyéb praktikákat alkalmazol? Én szedek e-vitamint, folsavat, barátcserjét és együttlétek után gyertyaállás szerűségben tartom a lábaimat, de legalábbis nem kelek fel az ágyból. Hátha így könnyebben célba érnek a kiskatonák. ;)))
2011. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!