Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költői kérdés lesz! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költői kérdés lesz! Miért van az, hogy az ember feltesz egy normális kérdést, szeretne segítséget kapni, és azonnal "megjelennek" a sok elhagyott anyukák, netán gyerekkel a karjukon?

Figyelt kérdés
Amint látják, hogy apuka új párja írja a kérdést, rögtön tudják a választ, és jönnek az elítélő válaszok,ahelyett, hogy privátban rákérdezzenek néhány dolgora, és csak azután ítélkezzenek...
2011. nov. 11. 21:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogyha van egy értelmes, érdekes kérdés, ami mondjuk akár összetett is, és én is kiváncsi lennék a válaszokra.. na arra a kérdésre jön 2 válasz.


De a többi hogyan cicázzak apával 16L kaliberű kérdésekre mindig jön vagy 20 válasz, pedig annyira nyilvánvalóan kamu...

2011. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van az elsőnek. Én ha kiírok egy kérdést, ami legtöbbször komolyabb hangvételű, akkor alig jön rá válasz. A rövid, értelmetlen, buta kérdésekre meg rengeteg jön.

Na jó mondjuk én már rájöttem hogy mikor érdemes kiírni komolyabb kérdést, ugyanis délután/este sok gyerek (vagy agyilag gyerek?) jön fel, és ők írják a butábbnál butább válaszokat.

2011. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, valóban vannak tényleg komoly kérdések, na oda érkezik pl. 5 válasz, az olyanra, hogy "most akkor baj, hogy szerelmes lettem a mostohatesómba?" típusúra meg 40 válasz!! :)) Nem értem én ezt!!! :)
2011. nov. 11. 21:37
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb ember itt éli ki az agresszív hajlamát,azt hogy minden felelősségre vonás nélkül,ismeretlenül szidhat bárkit,és sokszor olyan hangnemet engednek meg maguknak ami túl megy minden határon.Sokszor amikor olvasom a sokszor undorító megjegyzéseket,néha odaírom a kérdezőnek,hogy legközelebb 10x gondolja meg,hogy kiír ide valaha még kérdést..Mert felesleges.

Nagyon sokszor egy ártalmatlan kérdést is félre értelmeznek,kiveséznek..Mindig lesz valaki aki beletapos a kérdező lelkivilágába..Már gondolkodtam,hogy vajon miért??De csak arra tudtam gondolni,hogy

1. vele is ezt teszik nap mint nap,és csak ezt durva viselkedésmódot ismeri

2.élvezi,hogy ismeretlenül bánthat,megalázhat valakit

3.agyilag nem normális..


Sajnos tényleg egyre több kamu kérdés van amit a moderátorok nem vesznek le..Sajnos egyre több olyan kérdés az érdekes ahol egy tinédzser leírja hogy kivel,hol,hogyan,és hányszor csinálja...Úgy látszik ha nem a valóvilág akkor az ilyen idétlen kérdések a menők manapság..(na ezért járok ide egyre ritkábban)

2011. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Mert az ítélkezéshez NEM kell gondolkodni, és gyűjthetik a zöld kezeket:) Nehéz ide úgy kiírni egy kérdést, hogy így elolvasva ugyanazt jelentse, amit te gondolsz. Az érzelmeket meg végképp nem lehet éreztetni. Ahhoz meg már jobban oda is kellene figyelni hogy privit írjanak. Azt nem lehet 5 mp alatt elintézni. Szerintem.
2011. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

2.válaszra, na erre ügyelni fogok majd hgy délelőtt tegyek fel kérdéseket!! :)nem tudtam, hogy lehet ilyen következményt levonni!! :)

4. válaszra, igen tényleg lehet benne valami, hogy sok megkeseredett ember itt éli ki hajlamait...tipikus, ha neki rossz élete van,akkor inkább nem segítek másnak sem, nehogy már neki jobb legyen!!! szomszéd tehene történet!! :)

2011. nov. 11. 21:42
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de én nem értem a kérdésedet, pedig többször elolvastam.

Most rá kéne kérdeznem priviben, hogy értetted? Nem hiszem... Oké, hogy van lehetőség privit írni, de nem hiszem, hogy ez az a hely, ahol priviben kéne véleményt nyilvánítani.

Ha érdemi választ vársz, adj meg elegendő infót. Valamint legyél tisztában azzal, hogy a GYK látogatói elég "vegyes" életkorú, műveltségű, értelmi színvonalú, neveltetésű emberek.

És tartsd szem előtt, hogy ha VALÓBAN segítségre van szükséged, NEM EZ a legjobb hely, ahol segítséget kérsz.

2011. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
7/7 - pl. kiderül a kérdésből,hogy mondjuk én vagyok apuka új élettársa...na akkor rögtön én lehettem a hunyó, biztos én rondítottam bele a házasságba, stb. meghjelennek hirtelen a megkeseredett elhagyott feleségek...ugy ítélkeznek, hogy nem kérdeznek előtte!!
2011. nov. 11. 21:46
 9/41 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, a költői kérdés attól költői, hogy nem vársz rá választ. ??? Egyébként ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólóknak.
2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A költői kérdést jelen esetben irónikusnak szántam...hisz a kérdésben meg is válaszoltam, hogy mit gondolok erről...:) De egyet értek abban, hogy rengeteg komolytalan kérdés van, és hozzá komolytalan válaszok!!
2011. nov. 11. 21:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!