Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 éve nem szedek fogamzásgátló...

5 éve nem szedek fogamzásgátlót. Babát szeretnénk a párommal ezért nagyon figyelem az oldalt. Tetszik ahogy ilyen kedvesen válaszoltok egymásnak. Nekem nincs tojásfehérje szerű folyásom ez baj?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyek doktorbácsihoz. Hormonvizsgálattól kezdve mindenre megyek majd, mert még van 15 kg feleslegem amit addig szeretnék leadni.

Néha ciklus közepén van olyan hasi fájdalmam hogy nerosálok olyan mintha kést szurkálnának a hasamban. Ahogy olvastam ez lenne a tüszőrepedés? De ezt se minden hónapban érzem 2-3 havonta van ilyen...


2009. febr. 4. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek van tojásfehérje nyákja pékor, a krémes is megteszi amúgy :)
2009. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az van és utálom is :) Annó tojásfehérje szerű cucc iskoláskoromban volt a bugyimban emlékszem rá. Sulifix ragasztóhoz hasonlítottuk a csajokkal :)
2009. febr. 4. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyet még nem is hallottam, hogy sulifix :))) de tetszik :)
2009. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mindig vettem észre, hogy lett volna, de eddig nem is tudtam róla, hogy az számít, hogy milyen. Mióta erre az oldalra látogatok, azóta tudtam meg, hogy a ciklus minden periódusában másmilyen a folyás. Különben nekem, mikor ezt szóvá tettem a nődokimnak, nem vett komolyan, és hiába tartja magát felvilágosult orvosnak, továbbra is azt állította, hogy nem normális, ha a nőnek folyása van. Azt tanácsolta, irigáljak heti 2-3 alkalommal. Én még nem tudok a saját nyákomról nyilatkozni, fogigátlót kell szedjek, ezért nem láttam értelmét eddig a folyás vizsgálatának, mert amúgy sem adna képet arról, hogy mi zajlik bennem (pl. peteérés, beágyazódás). Remélem, nem voltam túl hosszú
2009. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is krémes volt a nyákom ebben a hónapban, de tudom, hogy akkor volt Pé-m, mert jelzett az ovu teszt és nagyon is éreztem a bal petefészkemet.

Múlt hónapban amúgy ezt a fájdalmat nem éreztem ilyen intenzíven. Szerintem változó. Viszont akkor volt tojásfehéres nyákom.

2009. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szültél kérdésed kor?
2022. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!