Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Lehet, hogy...

Mit csináljak? Lehet, hogy nincs is peteérésem? Vagy akkor vérzés sincs?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusaim vannak! Ovulációs teszttel (Maria Romed)próbálkoztam, 12-16 napig,mind az 5 negatív eredményt hozott! De tojásfehérjeszerű folyásom van!
2009. febr. 4. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Van hőgörbéd?

Abból nagyjából meglehet határozni a pé-t és azt is h mikor van.

HA van és elküldöd,segítek.VAgy csak azt,hogy mikor megy fel a hőd,az is elég.

2009. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden hónapban van peteérés,úgyhogy próbálkozzál többször.Nekem a CORAX bevált.

Egyébként vérzés akkor is van,ha nem volt peteérés.

2009. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Első válaszolónak üzenem,hogy nincs hőgörbém,mivel 3 műszakba dolgozom,így nem tudom a hőmet mérni! Azt mindig azonos időben kell,én úgy tudom!
2009. febr. 4. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is próbálkoztam ovulációs teszttel. A 9.naptól csináltam a 12. napig de negatv volt, vagyis volt olyan hogy nem tudtam eldönteni, mert egy hajszállal volt halványabb a kontrolcsíknál. Majd amikor már 3 napja magas volt a hőm megcsináltam az utolsót és akkor nagyon erős lett, tehát nekem nem jött be, de lehet, hogy csak ki kellett volna tapasztalni. Nekem egyszerűbb ha nézem a nyákot és a hőt. Voltam dokinál aki szintén kérte, hogy vezessem a hőt és mindíg viszem. Bejelölte hogy mikor volt peteérésem. Tehát ha van hőgörbéd linkeld be mert abból lehet megállapítani egyszerűen a peteérést orvosi vizsgálat nélkül.
2009. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó válaszoló vagyok, és majdnem egyszerre írtunk, így nem láttam, hogy nincs hőgörbéd. Akkor figyeld a nyákot. A Billings módszer szerint:Fogamzóképes a nő a nyák észlelésének ideje alatt, valamint a tüszőrepedést jelző síkosság megszűnésétől számítva még három napig.

Egyébként ha 28 napos a ciklusod akkor valószínűleg van peteérésed, nekem is 28 napos és a 15. nap körül van. Ha pontosan szeretnéd tudni a 13. napon menj el orvoshoz aki csinál UH-t és nagyjából megtudja mondani, hogy mikor lehet majd. Utána vissza fog rendelni pár nap múlva és akkor már látnia kell a sárgatestet, így tudni fogod, hogy biztosan megrepedt-e a tüsző és a peteérést pár napra le tudod szűkiteni és azon a pár napon mindent bele.

2009. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!