Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa dolog történt velem....

Furcsa dolog történt velem. Az éjjel azt álmodtam hogy pozitív lett a terhességi tesztem. Még várok a megcsinálásával, hogy tutit mutasson. Járt már valaki így hogy megálmodta az eredményt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.A múlthéten.Éreztem is valamit a hasamban,persze álmomban.Nem teszteltem még én sem,mert nyillaldosik a derekam,s gondolom azért mert meg akar jönni.

Hányadik napnál tartassz?

2009. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! 3. napon járok, de várni akarok egy pár napot még. Hátha nem csak álom lesz a pozitív teszt! :)) Sok sikert neked is!
2009. febr. 4. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is megálmodtam. decemberben volt az álom, januárban pedig pozitív lett a teszt! :)

7-8 hetes kismama :)

2009. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én is megálmodtam a pozi tesztet de nekem azóta sem lett az :(

De neked szorítok hogy pozi legyen :)

2009. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, bízom benne, hogy valóraválik :)
2009. febr. 4. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a téma. Én pár napja vettem észre néhány terhességi tünetet, csináltam tesztet, negatív lett. :(

Nem akartam elmondani a páromnak, de aztán 2-3 nap múlva elmesélte, hogy azt álmodta, megint terhes vagyok. Akkor mondtam el neki, hogy vettem tesztet.

2009. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, azért csináltam meg a tesztet, mert éjjel azt álmodtam, hogy pozitiv lett, ezért reggel nagy nehezen visszatartottam és a munkahelyemen beérve elszaladtam tesztért, és tényleg pozitiv lett!

11 hetes kismami

2009. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen elég érdekes ez a téma. Főleg, hogy nekem is van más tünetem az álmon kívül. Feszül és fáj a cicim, tegnap előttig 4 napon keresztül megjön érzésem volt, de eddig hála az égnek semmi és a megjön érzés tegnap óta megszűnt csak a cicim fáj, hogy már az nem igaz! :))
2009. febr. 4. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ugyan nem pozitív tesztről álmodtam, de hasonlót. Hétfőn kellett volna elvileg megjönnie. Pénteken azt álmodtam, hogy anyukám kistestvért szült nekünk. Szombaton azt álmodtam, hogy mentem szülni a kórházba. Erre hétfőn nem jött meg. Még csak azt sem mondhatom, hogy görcsösen akarom a babát és azért álmodok ilyeneket. ("Hivatalosan" még nem álltunk rá a babaprojectre) De ez érdekes. :-)
2009. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!