Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt is lehetek...

Szoptatás alatt is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 hónapos a kisfiam, még éjjel is szopizik. Férjemmel nem védekezünk, megszakításos módszer vált be nálunk eddig. Vagy mégsem? :) Bár szeretnénk kistesót... :) Amúgy eddig 2x volt meg szoptatás alatt, legutoljára dec.15-én. Vennem kéne tesztet? Vagy normális hogy ki-ki marad a szoptatás miatt?
2011. jan. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy egy régebbi nete doki írta, szoptatás alattminden, és annak az ellenkezője is normális..

Tehát bármi lehet.

Vegyél tesztet, sokmindent elárul :)

2011. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás alatt egyszer megjött (négy hónapos volt a kisfiam), de többször már nem. Útban volt a kistesó.
2011. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sejtettem, hogy teszt lesz belőle. Ma majd veszünk egyet, holnap írok eredményt :)

nagyon örülnénk, ha 2 csík lenne rajt, meg jól be is paráznék, hogy ilyen kicsi korkülönbséggel hogy fogok boldogulni... :)

2011. jan. 25. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt! :)
2011. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, de negatív :( A mesim pedig még mindig nincs... A teszttel majdnem 1 hetet vártam, de 1 csíkos. Sajnos... a kérdés már csak az, hogy akkor most mi van?
2011. jan. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!