Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás közben lehetek terhes?

Szoptatás közben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem rég szültem meg a kisfiam (7 hete) és nem szeretnék terhes lenni. Meg vártuk a 6 hete és utána voltunk eggyütt és véletlen elment bennem.
2008. szept. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, sokan lettek már így terhesek. Szerintem jobb, ha védekeztek, ha nem akartok még tesót.
2008. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy valaki már a szoptatás alatt újra teherbe essen, de nem hiszem, hogy már ilyen hamar. A szervezeted szerintem még nem regenerálódott.
2008. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hiedelemmel elentétben IGEN! A párom és a nővére között is 11 hónap a korkülönbség!
2008. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én bébiszitteltjeim között meg 12 hónap a korkülönbség, pedig a nagyobbik még a 2. terhesség 3.hónapjág szopizott... Lehetsz terhes, azért az aktus után 2-3 héttel tesztelhetsz!
2008. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nővérem kéthónapos vólt mikór anya szoptatás mellet terhes lett velem úgyhogy igen lehetsz terhes.
2008. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!