Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami gond lehet? Másnak...

Valami gond lehet? Másnak milyen volt vetélés uán az első menszesz?

Figyelt kérdés
decemberbe volt egy spontán vetélésem,csütörtökön jött meg először,csüt,péntek,szombat rendesen megvolt tegnap szinte semmi.ma viszont megint elkeztem érezni.
2011. jan. 24. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is decemberben volt vetélésem,és vasárnap jött meg,ha egyáltalán ez az.vetélés után 2 napig véreztem,aztán meg csak enyhe barna folyás pár nap szünetekkel egész 3hétig.most vasárnap pedig rendes piros vérzés,de kevés,nem annyi a mennyisége ,mint a rendes mensimnél volt.

2011. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!nekem is majdnem ugyan igy volt csak én 3napig véreztem meg majdnem 2hétig tartott ez a barnázás.nekek is sokkal kevesebb volt a megszokott mensihez,ma viszont már csak barnázás.majd írd meg neked hogy zajlott.
2011. jan. 25. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok megint.Nekem rendesen 5 napig tartott,de kevesebb mennyiségű,2ik napra jött meg erősebben.én el is kezdetem a clostyt 5×1et.4-én megyek uh-ra 13ik napon.Nálad?

2011. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!