Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnok megyében el tudják...

Szolnok megyében el tudják végezni a spermavizsgálatot? Vagy hol csináltassam? A dokim még engem akar kezelni nem akarja, hogy menjünk de én tovább akarok már lépni!

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindenhol el tudják végezni
2009. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rászántátok magatokat akkor mindenképpen menjetek el, mert lehet, hogy nálad is van gond, és ezt látja a doki és ezt akarja kezelni, de elképzelhető hogy a férjednél is van probléma, és ha te rendbe jösz akkor sem fog jönni a baba. így legalább egyszerre kezelnek titeket ha gond van. Ha nincesn akkor legalább megnyugszol, mert ha befészkeli egy gondolat magát az ember fejébe akkor attól nem tud szabadulni. És lehet hogy a továbbiakban a szeretkezés ideális gyakoriságára is hasznos tanácsot kaptok a dokitól a mielőbbi fogantatás érdekében. Szerintem ezt nagyon sok urológus végzi, legalább is mi ahhoz megyünk, beszéltem vele, van hozzá eszköze adott időpontot és hétfőn este megyünk. Ugyhogy néz ki egy urológust hívd fel és ha ő nem is végez ad címet!!
2009. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szolnok Hetényi Géza Kórház, Család és Nővédelmi Tanácsadás(CSNT). Keresd Erősné Szalai Gyöngyit, vagy Lázárné Tánczos Ildikót! :)
2009. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!