Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve nem védekezünk de...

Másfél éve nem védekezünk de semmi eredmény, két évvel ezelőtt volt egy vetélésem. Elkerülhető még a petevezető átfújás vagy mihamarabb csináltassam meg?

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem inni a cickafark teát,ma reggel óta pedig palástfüvet,érzem is, hogy szúrkál a hasam. Az orvos nagyon erőlteti az átfújást,mondta is, hogy hívjam ha megjött és ad időpontot.
2011. jan. 2. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez az ok... Én már régen megcsináltattam volna. Lehet, hogy csak emiatt nem jön össze a baba és közben egy tök egyszerű kis beavatkozás.
2011. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.ugyanigy vagyok én is,másfél éve nem jön a baba.én is az átfújatáson gondolkozom,de kicsit félek tőle.most van meg a menzim,a dokihoz jövő 7 után megyek.biztos rákérdez h döntöttem e.szerintem bele kéne vágnunk.hány éves vagy?
2011. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképp elmennék egy átjárhatósági vizsgálatra, de előtte elküldeném a férjem spermavizsgálatra. Ne húzzátok az időt!

Én is így csináltam, ahogy fent leírtam. :)

2011. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, amit az utolso valaszolo is ir.

Elso legyen a ferjed spermavizsgalata, mielott teged komolyabb, fajdalmasabb, dragabb vizsgalatok ala vetnek, vagy veled szedetnek valamit.

A spermavizsgalat annyit jelent, hogy a ferjed mintat ad, nem faj neki. :-)

Ha esetleg ott van gond, akkor deruljon ki, mielott teged zaklatnak kevesbe kellemesen.

2011. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hsg hozta meg úgy az eredményt, hogy a férjemnek rossz lett a sperma eredménye. Nem kell annyira félni ettől a vizsgálattól. Én is be voltam sz@rva, de kibírható, és gyors. 2x voltunk együtt utána, és most 8+3 vagyok :-)

A meddőségibe azt monda a doki nagyon gyakori, hogy ez a vizsgálat hozza meg az eredményt. Látjátok még így is, hogy kiskatona gondok voltak.

2011. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 9 hónap sikertelenség után, kezdtünk el utána járni a dolgoknak. Párom spermavizsgálata rendben volt. Nekem mindenképp javasolták a petevezeték átfújást. Áprilisban megcsináltattam a műtétet, szeptemberben teszteltem pozitívat. Kellemetlen volt a műtét,de a baba miatt megérte.

20 hetes kismami

2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A páromat már vizsgálták,az első vizsgálata egy magándokinál elég rossz eredményű lett,majd mondta a nődokim, hogy megnézeti ő is,és az az eredménye tökéletes lett,az első után egy hónappal,de biztos ami biztos még egyszer megcsináltatjuk majd a hónap végén.

Igen, azt hiszem vágjunk bele! Úgyis túl kell rajta esni,én nem csak a vizsgálattól félek,hanem az eredménytől,hogy ha esetleg nem átjárható,nem hiszem, hogy egy lombikprogramot tudunk vállalni,sőt, biztos, hogy nem. A kismaminak szívből gratulálok!! :)

2011. jan. 3. 15:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha van köztetek szolnoki esetleg az jelezze már! Köszi :)
2011. jan. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!