Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24.-én lefeküdtem a barátommal...

24.-én lefeküdtem a barátommal és nem védekeztűnk.Az előváladékot éreztem orális közben,a peteérésem 26 volt.Azóta elég sok fehér folyásom va(az elött se volt sokkal kevesebb)...a mensimnek 9-én kell megjönnie!? Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem gratulálhatunk Neked is, ÜGYE?
2009. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefeküdtél vele, a párod beléd élvezett, és nem védekeztetek, akkor miért ne lehetnél terhes? Persze hogy lehetsz. Ügyes voltál, grat.
2009. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem élvezett belém
2009. febr. 4. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Már hogy a fenébe ne lehetnél???!!!

Ha van eszed ahhoz hogy szexelj, akkor miért nincs eszed védekezni? Képzelem mennyire szeret a pasid, ha ő sem törődik ezzel...

Elképesztő, és ez csak most jutott eszedbe, hogy az eseményutáni még véletlenül se hasson?

2009. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De, lehetsz terhes

Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Imádkozz hogy ne legyél és következőnek védekezzetek is

2009. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
pech... de sztem menj dokihoz AZONNAL! ő megmondja, hogy terhes vagy-e. Nem biztos, hogy teherbe esel, azért mert beléd élvezett...nem rosszindulatból mondom, de előfordulhat, hogy az ezer nőből te vagy az az 1 aki meddő:S de azért remélem, hogy nem... na gyorsan menj nődokihoz.
2009. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap vagy 6 ilyen kérdés van. IGEN, LEHETSZ TERHES, MIVEL AZ ELŐVÁLADÉKBAN IS LEHET SPERMA!!! Ráadásul a peteérés környékén...Szeretnék gratulálni. Én a helyedben beszereznék egy terhességi tesztet. Mondjuk a problémád már nem oldja meg...Ne lepődj meg, ha nem lesz mensid...De ha lesz is, akkor se nyugodj meg, mert vannak, akik a terhesség alatt is menstruálnak.
2009. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezett beléd, de az előváladéktól is teherbe eshetsz, ezt gondolom jól tudod.

Vagy nem, ha ilyen ostobán viselkedtél...

2009. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy esély van arra hogy TERHES légy!Minden esetre csinálj egy tesztet vagy menj el a nőgyógyászhoz.Ne haragudj de valahogy nem tudom meg érteni az ilyen felelőtlen embereket!HA nem akarsz gyereket,de a szexre már meg van az eszed akkor mért nem védekezel/védekeztek?!Mi előtt valakivel lefekszel jó ha tisztában vagy a következményekkel.Persze,lehet hogy szerencséd van és nem vagy terhes.
2009. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesek vagytok, én is gratulálok! Ráadásul peteérés környékén... még jobb a helyzet, még nagyobb esélyt adtál magadnak egy terhességre. Drágám, terhes csak az nem lehet, aki nem kerül pasival olyan helyzetbe.
2009. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!