Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24.-én lefeküdtem a barátommal...

24.-én lefeküdtem a barátommal és nem védekeztűnk.Az előváladékot éreztem orális közben,a peteérésem 26 volt.Azóta elég sok fehér folyásom va(az elött se volt sokkal kevesebb)...a mensimnek 9-én kell megjönnie!? Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az előváladékát éreztem a számban...
2009. febr. 4. 22:51
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Drágám... nem egyszer van előváladék és kijön és akkor már nem is lehetsz terhes...

Maradhatott a péniszén, és amikor benned volt szintén termelődött az előváladék.

2009. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

De akkor hova elvezett, ha a szadban mar az elovaladekot erezted, es utana pedig lefekudtel vele, es nem benned ment el? Nem vilagos.

Figyelj, 50-50%. Lehet hogy minden aldott pillanatban terhes lehetsz, mert olyan "szerencses" fajta vagy (mint en), de lehet hogy soha nem leszel terhes (millio no evekig var babara, aztan feladja, el baba nelkul.

Szoval ki tudja ezt szerinted?

50-50%. Igen, vagy nem. Ennyi.

2009. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem élvezett el...pont zeért h nehogy baj legyen de nincsen semmi rosszul lést se semmi sem
2009. febr. 4. 22:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Így-így...Előváladék BÁRMIKOR jöhet. Hiába mentegetőzöl, BAROMI NAGY hibát követtél el. De a következményeit is neked kell viselni, mert gondolom a párocskád rögtön megpattanna, ha kiderülne, hogy terhes vagy. 2 dolgot tehetsz: elveteted (és viseled a következményeit) vagy megtartod (és felneveled, de kétlem, hogy annyi idős és érett lennél, ha ilyen óriási hibát vétesz). Az meg hogy esetleg mégsem vagy terhes...hát...csakis szerencse kérdése...Akkor kellett volna gondolkoznod és 72 órásat íratni, nem most.
2009. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
Itt senki nem olvassa el a teljes kérdést és a kérdező későbbi kommentjeit. Előváladékot orális sex közben érezte, és nem ment el benne. Ok ettől még hülye volt, és védekezzen, de itt nagyobb rizikó a közeli peteérés miatt.
2009. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 9-én nem jön meg, csinálj egy tesztet, hamarabb nem édemes, mert nem biztos hogy kimutatja már
2009. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szokott pár napot késni avgy előbb megjönni,mivel elég csunyán felfáztam sielésnél és nem állt még be azóta.
2009. febr. 5. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!