Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert folyik ki a sperma a...

Miert folyik ki a sperma a huvelybol?

Figyelt kérdés
ne haragudjatok hogy megkerdem de mikor egyutt vagyunk es nem vedekezunk mindig kifolyik a sperma? igy hogy marad valaki terhes????
2011. jan. 25. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamennyi mindig kifolyik, de probald felpolcolni a labaidat egyuttlet utan es talan tobb az esely igy. En is ezzel kuszkodom, hogy bent tartsam "oket" ;) Sok sikert
2011. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
koszi:)neked is
2011. jan. 25. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert hogy maradna benned?

Ez nem egy cső, hanem egy véges dolog. Nem olyan mint pl ha megiszol egy pohár vizet akkor azt kipisiled. Ennek nincs más útja, nem tud hova felszívódni. Ahol bement ott ki is jön, mert nem fér el. A hüvely nem egy tároló egység.

A teherbeeséshez pedig csak egy spermium kell és nem gondolnám, hogy megszámolod hányan mennek be aztán hányan jönnek ki.

2011. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hat ez igaz koszi:P
2011. jan. 25. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Belőlem soha nem folyott ki,egyik páromnál sem! Viszont a férjemnél ige,de neki több is az átlagnál az ondója!

Ha teherbe akarsz esni én is azt tudom tanácsolni amit az egyik válaszoló írt! Amugy nekem a második hónapban sikerült teherbe esnem a férjemtől!

2011. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mi csak 3-4 honapja probalkozunk se meg semmi:((
2011. jan. 25. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:

A miértre már megkaptad a választ. Nos nálunk is sok kijött, gondoltam mind, de két gyerekünk lett mégis.

Olvastam már itt hasonló kérdést, és ott is sokaknak kifolyt, mégis már gyerekük volt, ne aggódj, ettől még megfoganhat a baba.

2011. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hello :) az ondóváladék amit spermának hívnak kifolyik, hiszen az csak egy közvetítő közeg, amiben a mikroszkópikus spermiumok úszkálnak. attól, hogy kifolyik, milliónyi ivarsejt bejut, ne aggódj! sok sikert, ha babát szeretnél :)
2011. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat
2011. jan. 26. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés! :)
2011. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!