Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamarabb megjott a menstruacio...

Hamarabb megjott a menstruaciom egy hettel, szoval 24 napra! Ez mitol lehetett?

Figyelt kérdés
raadasul megjott,de alig verzek!egesz nap alatt egy ket kis verfolt van!es abszolut nem gorcsol a hasam,csak nagyon faj a derekam,es a mellem!eddig mindig nagyon fajt a hasam,es rendesen szoktam verezni!ma van negyedik nap reggel,es mar szinte teljesen elmult!normalis esetben ot napig szokott meglenni...volt mar ilyen v.kinek?eddig a ciklusom szuper pontos volt,miota abbahagytam a szoptatast aminek mar egy eve!elore is koszi a valaszt es bocs a hibakert....
2011. jan. 26. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt szülés után megváltozhat a ciklus hossza, de nem kizárt a terhesség sem, mert ezek a beágyazódásnál (is) tipikus tünetek, illetve lehet esetleg petefészek-gyulladás is. Ha nem vagy nem biztonságosan (megszakitás, naptármódszer) védekeztek, akkor elöször tesztelj, utána meg menj el orvoshoz mindenképpen.
2011. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat!az az igazsag hogy a terhesseg elegge hihetetlen,mert egyszer voltunk csak egyutt ebben a honapban,a ciklusom 6 napjan,mert a parom kulfoldon dolgozik!szoval ha teherbe estem az mar csodanak szamitana..:)))akkor megszakitassal vedekeztunk...hat majd csinalok tesztet es elmegyek orvoshoz mindenkepp!ha esetleg volt meg v.ki hasonlo helyzetben,kerem irjon!koszi
2011. jan. 26. 08:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudod, éppen igy lettem annak idején terhes az ikerfiaimmal: a párom messze dolgozott és csak nagy ritkán volt otthon. A menzesz kerdete utáni 6. napon (ez volt az elsö vérzésmentes nap) voltunk együtt - utána az egész ciklus alatt nem, és terhes lettem. Nálunk nem volt probléma, mert ugyan nem akartunk feltétlen babát, ugy voltunk, hogy ha valamikor összejön, akkor az is jó.


Majd ird meg, hogy mi lett, mert most már kimondottan kiváncsi lettem. (Az elsö válaszoló vagyok újra)

2011. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
huha!akkor lehetseges,megis...holnap veszek egy tesztet aztan kiderul...de most azert befeszkelte a fejembe magat a gondolat,hogy mi van ha terhes vagyok....oszinten orulnek neki!:)Voltam mar terhes de akkor masok voltak a jelek,igaz akkor is nagyon fajt a mellem,mint most...kulonben sosem szokott fajni!izgulok,holnap megirom!:))
2011. jan. 26. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2011. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szia!nem jutottam el hogy tesztet vegyek,sajnos ahol lakom nincsen.....de remelem holnap mar sikerul!majd irok!!!
2011. jan. 27. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Várom, hogy mi lesz...
2011. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs baba!megtrefalt a testem ugy latszik....koszi hogy erdeklodtel!!!puszi
2011. jan. 29. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben, továbbra is minden jót kivánok!
2011. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És kiderült,mitől volt?Nekem most 24.napon jött meg,de nagyon rosszul érzem magam.
2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!