Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba lesz? Lehetsé...

Szerintetek baba lesz? Lehetséges, hogy a tabi abbahagyása után egyből sikerült?

Figyelt kérdés
2010. decemberben négy év után abbahagytam a fog.gátló szedését. (mivel, hogy már tervezgetjük a babát, de nem vagyunk rágörcsölve! Azért örülnénk neki!:) ) 23-án kellett volna menzinek lenni, de nem jött meg! Viszont már előtte 5 nappal úgy éreztem, mintha "meg akarna jönni", hol erősebben görcsölt, hol szúrkált a hasam. És ez kicsit tompábban, de azóta is tart! 1-2 napja a mellbimbóm is érzékeny. És a hőm. 37körül van. Csináltam ma egy tesztet, ami negatív lett. Bár lehet, hogy ez még korai volt? Tudom, hogy okozthat ilyen tüneteket, a gyógyszer abbahagyása, viszont a párommal voltunk együtt védezés nélkül! Kiváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalatokra!
2011. jan. 26. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyes a baba, mert a negatív teszt sosem biztos, ovulációs nap után 10.-napon érdemes a tesztelést kezdeni, de még akkor is lehet negatív az eredmény.Mondjuk ez még nem sok késés, de reméljük nem a szervezeted zavarodott össze a fogamzásgátló abbahagyásától.
2011. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remélem én is...

Már másfél évvel ezelőtt abbahagytam egyszer és akkor nem volt probléma, 28napra rendesen megjött! Viszont akkor újra el is kezdtem szedni. És a gyógyszer előtt sem volt soha gond a ciklusommal! bár, gondolom ez nem jelenti azt , hogy most is minden rendben lesz!:S

Ha hétvégéig nem lesz semmi, mindenképp tesztelek újra!!:)

2011. jan. 26. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet baba is,de az is lehet,hogy a szervezetedben próbál helyreállni a "rend". Mármint az a természetes rend amit már nem a fogamzásgátló vezérel.

A negatív teszt nem túl jó hír baba-szempontból....de én bizony minden reggel tesztelnék egyet.

2011. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy baba! Én a tabletta abbahagyása után rögtön teherbe estem ,az első hónapban!
2011. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És minden rendben volt? (mert erről is megoszlanak a vélemények, annyi mindent olvastam már, hogy gyógyszer abbahagyás után ajánlatos-e egyből teherbe esni) Neked mikor derült ki, hogy babát vársz, mikor lett pozitív a teszt? bocsi a sok kérdésért, de elég izgatott vagyok!:) bár beleélni sem akarom magam, nem akarok csalódni... úgyis jön, ha jönni akar...:) ha nem most, majd később...
2011. jan. 26. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos javaslatára kezdtünk rögtön bele a babaprojektbe,mert azt mondta,hogy így sokkal nagyobb az esélye ,hogy hamar teherbe essek,mintha várunk pár hónapot!Ezeknek a gyógyszereknek annyira alacsony a hormontartalmuk,hogy ezért nem kell hónapokat várni,hogy kiürüljenek a szervezetből! És ezért lehet belőle gond ha már egy szemet elfelejt bevenni az ember! Tabletta abbahagyása utáni héten már terhes lettem(második együttlét) .Nem volt semmi gond,a kisfiam makk egészségesen született!
2011. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra elfelejtettem válaszolni ,hogy mikor lett pozi a teszt! Kb a várt menstruáció kimaradásakor már erős pozitív volt! De előtte 1-2 héttel már szúrkált a hasam,akkor már tudtam,hogy sikerült a baba!
2011. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jóó... akkor Ti nagyon szerencsések voltatok....:)

Nekem talán, azért lett -tesztem, mert ha teherbe estem, az kb csak a gyógyszer utáni 3. héten, ezért még várok, előbb-utóbb kiderül...

Köszönöm a válaszokat!!

2011. jan. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!