Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Qupido mikor mutatja a...

A Qupido mikor mutatja a terhességet legkorábban?

Figyelt kérdés
Január 12-én mensiztem,25-26napos ciklusaim vannak.
2011. jan. 27. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A következő menstruáció (aminek nem kéne megjönnie) első napja előtti 1-2 napban már pozitívat mutathat a teszt. Azért én megvárnám a kimaradás napját.
2011. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be ez a teszt, a menzesz előtt nem mutatta ki egyáltalán, holott más teszztek már igen. Úgyhogy, ha ilyen teszted van, én megvárnám a nem várt napját...
2011. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát,igen.Nem soknak jött be a Qupido.Akkor melyik tesztet ajánljátok?Melyikkel érdemes legkorábban tesztelni?Nekem az első is elég korán jelzett.
2011. jan. 28. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlani tudom a ClearBluet és a Corax Be Suret (dm-ben lehet kapni). Nekem mindkettő a nem várt előtt 4-5 nappal kimutatta, a Qupido még 1 nappal előtte sem (pedig itt olvastam micsoda érzékeny teszt és vettem egyből 2-öt, egyik sem jelzett pozitívat).

Mindenképp reggel tesztelj.

2011. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És sok sikert!:)
2011. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!