Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a teszt (ha van)...

Melyik az a teszt (ha van) ami a teherbesés után legkorábban kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A clearblue-ra azt mondják jó! Bár ezt soha nem értettem, mert ez elvileg 50-es teszt és ugye a 10-esek mutatják a leghamarabb!

Keress 10-es érzékenységű tesztet. Az, ha mákod van a peteérés után már 10 nappal kimutatja!

2011. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Nekem anno a Gabriel (nem tudom hanyas,de ha jól emlékszem 25-ös) nem mutatott semmit még a nemvárt napján sem,a Clearblue-val meg a nemvárt előtt 3 nappal nagyon halvány volt,2 nappal előtte pedig jól látható,pedig az 50es


10-es érzékenységűt én még nem próbáltam.


Én ma vagyok 6 nappal peteérés után,még nem tesztelek.

De engem is foglakoztat,hogy milyet vegyek,ha eljön az idő...

2011. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem mondjuk nemvárt előtt 6 nappal egy 25-ös időn túli pozi lett, utána rá két napra, vagyis nemvárt előtt 4 nappal szintén 25-ös már időn belül halvány pozi lett!
2011. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 3 nappal One Step halvány csíkos lett. (Többektől olvastam, hogy nekik nem vált be, nekem jót mutatott - ja, 10-es érzékenységű)
2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!