Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja hagytam abba a...

Két hónapja hagytam abba a Diane35 fogamzásgátlót, először mejött pár nap késéssel, de most már a 34. napom van és mindig semmi. Szeretnék babát de ha nem jön meg gondolom ovulációm sincs. Nektek ha volt ilyen, mikor rendeződött a mensitek?

Figyelt kérdés
Márciusban szeretnénk nekilátni a baba projeknek, de így nem fog menni.
2011. jan. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha először megjött akkor most miért gondolod,hogy nincs ovud?Nem lehet,hogy baba van a pociban?Én is így voltam.Abbahagytam,aztán megjött,majd következő hónapban terhes voltam. :)
2011. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A Diane 35 szedése, bocs, de hiba volt.

Nekem 2 évig utána nem jött meg és májadenomám lett. Ennek 6 éve. Ma már egészséges vagyok és rendeződött a mensim.

Reélem nálad minden rendben lesz. Sok sikert!

2011. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más gyógyszer jó,és más ne.Több embert is ismerek aki ezt szedte,és nem okozott problémát.remélem teljesen rendbe jössz.
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem lett a Diane35-től, pedig 5 évig szedtem. Utána azonnal rendszeres volt a menzim. tényleg nincs baba?
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy nincs ovud, vagy legalábbis nagyon rendszertelenül. Ez gyakori a fogamzásgátló abbahagyása után, függetlenül attól, hogy mit szedtél. Terhes tuti nem vagy? Még várj pár hónapot, és ha nem rendeződik, akkor fordulj orvoshoz.
2011. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majdnem biztos vagyok benne ,hogy nincs baba..az a maradék 1-2% mindig elbizonytalanít..Egyszer voltunk együtt abban az időben a párommal és ha jól tudom az előváladékból nem lesz baba..,vagy nagyon kicsi az esélye. Viszont a baj az hogy beteg lettem és meg röntgeneztek és erős antibiotikumot kaptam..ezért talán jobb lenne ha mégsem lenn
2011. jan. 31. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!