Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm nem rendes:...

A menstruációm nem rendes: vérzem, de eggyáltalán nem annyira mint szoktam. Lehetséges, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Pénteken én írtam,hogy lecsúszott az óvszer.Nos,szombaton bevettem az első 72órás tabit,majd éjjel 2 órakkor a másikat (12 óra múltán).Most a menstruációm nem rendes:vérzem,de eggyáltalán enm annyira mint szoktam.A hasam fáj emg minden,de vér szinte a felére csökkent,olyan mintha már a 4ik napon lennék!A 72 órás tabival kapcsolatban sok mindednt nem tudok,mert nem volt benne betegtájékoztato!(Rigesoft a neve)Nem tapasztaltam vele kapcsolatban semmit,semmi sem lett más.Mondjuk nem tudom h mit kéne éreznem.Nagyon régen volt már ilyen,hogy nem vérzek annyira.Lehetséges,hogy egy előző szexből lettem terhes?De akkor miért vérzek?Nagyon fiatal vok,és angyon félek tőle!!!A doki azt mondta,hogy fiatal vok még,és nem szedhetek rendszeresen tabit!(15)Tényleg nagyon félek!Kérlek segítsetek!!Köszi!
2008. jan. 27. 19:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát azt ne mondjad, hogy nincs minden benne a betegtájékoztatóban, mert a lényeg megtalálható benne! Én is ilyen gyógyszert kaptam egy baleset alkalmával! Normális amiket tapasztalsz, azt jelzi, hogy valószínű használt a tabi! Ez a vérzés az, amit a tabi okoz, és a fájdalom is normális! Nem hiszem hogy terhes lehetsz!
2008. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Nem félre értetted!EGYÁLTALÁN NEM VOLT BENNE A BETEGTÁJÉKOZTATÓ!Visszamentünk a gyógyszertárba,és azt mondták,hogy nem bontanak fel ezért még 1et.
2008. jan. 27. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést a válaszomért, de nem korai 15 évesen már a sex???

72 órás tabi, meg ilyenek. Hmmmmmmmm.

2008. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,de ha segíteni nem tudsz,akkor ne is írjál semmit jó?!Nem a véleményedet kérdeztem!BOCCCS
2008. jan. 27. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a rossz indulatú hozzászólásokkal!

Véleményem szerint normális,az amit érzel.Ne aggódj,de azért mindenképp jó lenne ha elmennél dokihoz.Ne félj,biztos minden rendben van.

2008. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,rendes vagy! :)
2008. jan. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!