Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja (augusztus 24. )...

3 hónapja (augusztus 24. ) voltam utoljára fiúval, de 21 napja késik a menstruációm. Nem védekeztünk, de nem ment el bennem a fiú. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szeptemberben és októberben megjött, de most nem. Kicsit stresszes volt ez a hónapom a suli miatt, de ez normális? Október elején csináltam tesztet, mert féltem, hogy gond lesz és negatív lett, ahogy a keddi tesztem is, november 22-én.

A mensim már beállt, 16 éves vagyok.


2011. nov. 24. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Annak már lenne jele, pl a hasad alul kezdene feszülni, ha nem gömbölyödni.
2011. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes. A stressztől is elmaradhat a mansi.
2011. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos hogy nem vagy terhes,

de én elmennék nögyógyászhoz, mert ha mégse a stessztöl késik, és terhes se vagy, vmien nögyógyászati panaszod van.

2011. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg, ha kettő teszted is negatív lett? Szerinted mi beléd látunk?????
2011. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jövőhéten elmegyek nőgyógyászhoz.
2011. nov. 25. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Voltál dokinál?
2011. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nem, még nem voltam. Keresztanyukámat és a Testvéremet (aki 10 évvel idősebb, van egy kislánya) már beavattam, csináltunk megint tesztet, az is negatív. Nem kaptam időpontot erre a hétre, ezért jövőhéten pénteken fogok menni a Testvéremmel az ő nőgyógyászához, egyenlőre még mindig nem jött meg.. Ezen a héten is görcsölt a hasam, hogy mindjárt megjön, de semmi.

Majd még írok, és Köszi, hogy érdeklődtél! :)

2011. dec. 3. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:
drukkolok,hogy ne legyel terhes...nekem 6napja kesik ,mar 2tesztet csinaltam negativ lett mind2,de akkor is be vok rezelve :|
2011. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj majd!Szerintem tuti,hogy nem vagy terhes,inkább hormonzavarra,vagy PCO-ra gondolok.Drukkolok,hogy minden jól alakuljon!
2011. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!