Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Piros vérpecsét lehet beágyazó...

Piros vérpecsét lehet beágyazódás jele? Vagy csak a barna?

Figyelt kérdés
11-re nem várom, eddig semmi tünet nem volt, egnap barnáztam délután, este meg piros volt a pecsétem. Még lehet baba?
2009. febr. 6. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
En 14-re nem varom de vasarnap volt egy pici barna folyasom es hetfo kedden egy picit veres aztan szerdan megint barna. Persze nem volt kozel sem olyan erossegu mint a mensi csak par csepp. En is rakerdeztem itt es a legtobben a beagyazodast irtak. Igy remelem, hogy errol is van szo!! Ha veletlenul 11-en tesztelsz legyszi ird meg ide, hogy mi lett az eredmeny mert nagyon kivancsi vagyok. En 14-en tesztelek. Remelem mindkettonknek osszejott a baba!
2009. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon izgulok én is, és remélem hogy sikerült, de nem merek tesztelni még 11-én. :(
2009. febr. 6. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is mar annyira izgulok. Megertem, hogy nem mersz teszteleni. En is pont gondolkodtam, hogy nem kene 14-en tesztelnem mert az pont Valentinnap es jol elrontana a kedvem ha negative lenne, en meg elrontanam a rossz kedvemmel a ferjemet is. Igy meg legalabb elni fog a remeny es habar biztosan izgulni fogok de jobb ha megvarom a 15-diket vagy talan a hetfo 16-ot. De ha gondolod szivesen megirom ide mi lett az eredmeny. Szoval akkor meg van jo par nap amit atizgulunk. :) Remelem mindkettonknek baba van a dologban. Nallam meg sosem fordult elo ez a pici verzes eddig. Talan ez jo jel. Szoritok!!!
2009. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is szorítok mindkettőnknek, remélem sikerül tényleg, mi is már nagyon szeretnénk. Nekünk már 2 sajnos nem maradt meg, így erre most nagyon vágyunk. :-))))

Majd írd meg mindenképpen, mi lett a teszt!

2009. febr. 6. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem decemberben volt egy vetelesem 8 hetesen. Most ismet probalkozunk. Mi is mar nagyon szeretnenk a ferjemmel. :) Persze mindenkeppen megirom mi lett a teszt eredmenye. Egyebkent picit szurkal a hasam alja de mar lehet ezt is csak bebeszelem magamnak. Mikor oktoberben teherbeestem nallam nem jelentkezett ez az enyhe verzes beagyazodas kornyeken (ha egyaltalan ez is az volt). Sot a melleim sem fajtak egyaltalan ugyhogy arra nem is alapozok. Egyeduli tunetem akkor a fejfajas volt. Sajnos most ez nem jelentkezett meg. De azt mondjak minden terhesseg mas. Hat majd kiderul. :)
2009. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszadó: Én pont ugyanigy vagyok!!! 14-15-re nem várom. Vasárnap volt egy pici barnás pötty, hétfőn kedden szerdán egy pár csepp vérzés (inkább csak pisiléskor, a betéten annyira már nem is látszott) és tegnap estére múlt el. Soha nem tapasztaltam még ilyet! Kiváncsi vagyok mi lesz belőle, drukkolok mindenkinek!
2009. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem tegnp reggel volt egy kicsi barna, estére lett piros, de szintén csak a papíron. Ma megint barna. Ez hány napig tarthat még? Remélem jót jelent.

Ma hazamegyek és iszom egy csésze palástfű teát is! :)))

2009. febr. 6. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok!! En vagyok az elso...valaszolo. Hat nagyon remelem, hogy ez a beagyazodas mindannyiunknak. Ha igy van akkor biztosan jot jelent. :) Most mar egyre jobban izgulok!! Nallam mar megszunt a barnazas, talan meg tegnap este volt egy nagyon pici. Tehat nallam eltartott 4-5 napig. De szurkal a hasam alja is. Nagyon kivancsi vagyok majd az eredmenyre, irjatok meg mindenkepp. En eldontottem, hogy hetfon reggel tesztelek 16-an, ha addig nem jon meg (nagyon remelem nem fog) es megirom nektek. Nagy drukk mindkettotoknek!!! :)
2009. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Elso valaszolo vagyok. Sajnos negativ a tesztem. Ma reggel csinaltam elso vizeletbol. :( De a mensim sem jott meg. Ha a heten sem lesz mensi akkor penteken tesztelek. Pozitiv tesztet kivanok nektek!!! Ha lesz kedvetek irjatok meg az eredmenyt!
2009. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem időközben megjött (bár nem piros, hanem barna és 4 napja az) és egy negatív tesztem is van.
2009. febr. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!