Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, h egyáltalán...

Lehetek terhes, h egyáltalán nincsenek rosszulléteim?

Figyelt kérdés
kb.2 nap múlva fogok tesztelni.Tegnap kellett volna megjönni,még szerencsére nem jött meg.De gyanus,h semmi rosszullét.. ettől még jöhet a Kistesó?
2011. jan. 29. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, nekem pl. soha nem voltak rosszulléteim, úgyhogy az egyáltalán nem kötelező!

Valami mást érzel? Cici, has?

2011. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél nekem sem volt semmilyen rosszullétem!
2011. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én se voltam sose rosszul, csak már az elejétől kezdve állandóan pisilnem kellett. Ennyi tünetem volt, meg hogy feszültek a melleim, de nem úgy, ahogy amúgy szoktak, hanem valahogy teljesen máshogy.
2011. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Hát Kisfiammal az elején nagyon hányingerem volt,ami most nincs..

Néha van olyan érzésem,h meg fog jönni..de eddig szerencsére nem jött:-)

Kicsit néha fájdogál hasam és a mellem.

Pont középidőben voltam amúgy rákszűrésen,lehet a vizsgálat valamit befolyásolt és csak ezért késik:-(

DE azért reménykedem,s 2 nap múlva tesztelek,hátha:-))

2011. jan. 29. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok,majd írd meg ,hogy mi lett az eredmény!
2011. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én pénteken voltam 19 hetes és eddig semmi tünete nem volt a terhességemnek most amikor beleléptem a 19. hétbe akkor kezdett el állandóan fájni a fejem és nem tudom hogy mitől van de beszéltem a dokimmal telefonon azt mondta hogy ez normális. tehát nekem ennyi tünetem volt egész terhesség alatt
2011. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szia!én tegnap teszteltem de nekem sincs semmi jelem.és ennek örülni kell csak:)hosszú a 40 hét:)
2011. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nagyon hosszú a 40 hét és mennyire nehezen megy el már annyira várom hogy a karjaimba tarthassam a kis pocaklakóm
2011. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi jelem. Kb. 5-6. héten kezdett el fájni a mellem, ami a 12.héten el is múlt. De soha egy rosszullét, még csak egy hányinger sem.

Fiam született.

2011. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ:-)

még szerencsére semmi:-)holnapig várok,aztán tesztelek:-)

A kisfiammal gyönyörű volt a 9 hónap,viszont vele már az elején jöttek a "tünetek",biztos ezért "hiányolom" a hányingert:-)

Lehet,h még nem állt teljesen vissza a hormonszintem se,mivel nemrég hagytam abba a szoptatást több mint 2 év után,igy lehet másképp is reagál a szervezet,mint anno.

Hát,holnap már többet tudok,addig is köszi Nektek a sorokat :-)

2011. jan. 30. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!