Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, h egyáltalán...

Lehetek terhes, h egyáltalán nincsenek rosszulléteim?

Figyelt kérdés
kb.2 nap múlva fogok tesztelni.Tegnap kellett volna megjönni,még szerencsére nem jött meg.De gyanus,h semmi rosszullét.. ettől még jöhet a Kistesó?
2011. jan. 29. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia megírod majd a teszt eredményed? kíváncsi vagyok ha nem baj:)
2011. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
persze,megírom:-)
2011. jan. 30. 18:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs még semmi eredmény?Régóta szerenétek babát?Ha esetleg összejött akkor kisfiut vagy kislányt szeretnétek jobban?
2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Teszteltem: negatív lett.. de még mindig nem jött meg:-)

Most volt az első próbálkozás kisTesó ügyben:-)

köszi kérdésed,hát,Kisfiú megint a titkos vágy( nekem) férjem pedig kiváncsi lenne,milyen lenne a kisLányunk:-)

szóval mindegy,fő az egészség:-)

holnap lehet megint tesztelek,hátha:-)

2011. febr. 1. 10:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélem sikerülni fog mihamarabb drukkolok nekünk nagyon sokat kelett próbálkozni hogy sikerüljön majd 1 évet töltöttünk próbálkozással de sajnos sikertelenül mondjuk nem akartuk görcsösen és akkor ugy voltunk vele hogy akkor most pihentetjük egy kicsit a babaprojektet lett egy aránylag jó állásom is akkor sikerült én annyira örültem mint még soha! Azóta is nagy izgalommal én pedig kíváncsisággal várjuk! Sok boldogságot!19p5 hkm
2011. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :-) Képzeld,POZITÍV lett a teszt:-)))))

Kicsit hihetetlen,mert a Kisfiúnk is elsőre sikerült,és úgy látszik,most a Tesóka is elsőre sikerült:-))

Holnap hívom is a dokimat:-)

Nektek is minden jót és sok boldogságot:-)

2011. febr. 7. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!