Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetfore nem varom de nem...

Hetfore nem varom de nem birtam tovabb ma reggel teszteltem de a masodik csik csak halvanyan latszik mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tuneteim derekfajas es neha hasogat a hasam alja es az este hanyingerem volt. Oszinten remelem hogy terhes vagyok de ha nem is nem adom fel!!!!
2009. febr. 6. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akkor sikerült:)terhes vagy!Nekem is pont halvány volt:)21-hétnél tartok!Vigyázz magadra,és pihenj!
2009. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy a halvány csík is csík, Ilyenkor még nagyon kevés a HCG a szervezetbe, ezért lehet halványka a csík. Tesztelj pár nap múlva újra, a csíknak erősödnie kell majd.
2009. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy babát vársz!!!!!!!! Grat!!!!

Nekem ugyanígy volt, és DÉLUTÁN csináltam még két tesztet két másfajtát, rendesen POZITÍV lett mindkettő!!!


Üdv

19 heteske

2009. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík,én is így voltam,nem bírtam ki és a nemvárt előtt teszteltem és pozitív lett.Igaz nekem erős csík volt,de utóbb kiderült,hogy ikreim lettek volna(magasabb a HCG szint ikerterhességnél),de sajna az egyik elment.A másik már 5hónapos nagylegény.Bízz benne,szerintem baba lesz:)

5hós baba anyuja

2009. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is így jártam,halványan látszódott a második csík.Elmentem dokihoz,de akkor még csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látta ami a terhességre utalt.A tünetek nagyon kismamásnak tűnnek.Remélem sikerült és összejött a baba. Minden jót nektek!

12+2hetes

2009. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a gyors valaszokat es hogy meg tobb remenyt adtatok szerintetek nem teszteltem hamar? Gratulalok minden terhes kismamanak remelem csatlakozom hozzatok
2009. febr. 6. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem teszteltél hamar.Én is hamarabb vettem tesztet.2-3nappal.Remélem csatlakozol hozzánk! :-) Vigyázz Magatokra! 12+2hetes
2009. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszi szepen te is vigyazz magatokra!!

Hetfon megirom barhogy is alakul.

2009. febr. 6. 13:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!Drukkolok hétfőre!Mindenféleképpen írd meg mi volt, de biztos minden rendben lesz!Addig is pihenj sokat,ne erőltesd meg magad!

12+2hetes

2009. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! De bátor vagy, hogy ilyen korán teszteltél!:) Vigyázzatok magatokra! :) Milyen tüneteid vannak?
2009. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!