Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért akar mindenki a fogantat...

Miért akar mindenki a fogantatás pillanatától terhességi tüneteket érezni? Tudvalevő dolog, hogy az első időben nincsenek jelek, egy héttel a mensi előtt aztán képtelenség. Mégis, újabban ez a divatos kérdés itt.

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 13:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%
Ezt már én is megfigyeltem,hogy tegnap voltak együtt ma meg már hányingere van,de félre téve a viccet sztem ezt olyanok írják akik nagyon szeretnének babát.:->>>
2009. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is a menszi elmaradása ez első komolyabb jel. Nekem például késik már 1 napja és tünetem sincs, majd meglátjuk.
2009. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%

Én is akartam babát, és nekem csak az tűnt fel, hogy nem vérzek... És csak pár nappal a nemvárt után éreztem először, hogy fáj a mellem... km tünetek:)

Addig semmit sem sejtő voltam, tünetek nélkül...

2009. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Én is NAGYON szeretnék babát, de nem fogok azért hülyét csinálni magamból...
2009. febr. 6. 13:55
 5/42 anonim ***** válasza:
71%

Mert sajnos ha az ember ennyire a baba kérdéssel foglalkozik, akkor mindent annak vél, hogy baba van a dologban. Ha pisilni kell, azért mert írják tünetnek, ha fáj a cici, akkor azért. És egy idő után az ember agya el is hiszi, hogy vannak tünetek, és a test produkálja is. Egészen a negatív tesztig!

Sokkal jobb lenne, ha mindenki el tudná terelni mással a gondolatait és a babadolog tényleg meglepi lenne! :-)

2009. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Én kb 1 hetes terhesen már éreztem hogy valami van velem, bár akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok, rá még egy hétre derült csak ki. Szóval szerintem lehetnek nagyon korán is tünetek.
2009. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy egyetértetek velem! Mert egy másik topicban én voltam a gonosz és rosszféle, mert fel mertem hívni a figyelmet, hogy azért idő kell, amíg valami lesz. Már pszichológushoz akartak küldeni, hogy nekem lelki gondjaim vannak, pedig szerintem pontosan nekik van az, ha oculáció után 1 héttel jeleket keresnek.
2009. febr. 6. 13:58
 8/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: a kevés kivétel közé tartozol...
2009. febr. 6. 13:58
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Az okot nem tudom igazából, az egy dolog, csak, hogy sokan akarnak babát. Nem itt, máshol azt is olvastam, hogy a 37 fok feletti hő tuti terhességet jelent. Van egy kedvenc szavam amit úgy hívnak, hogy babaprojekt. (még elegánsabban babaproject) Szent meggyőződésem, hogy sokan a babát is egy fajta teljesítmény kényszerként élik meg.... Ha már meg van az állás, a lakás, kocsi stb... akkor ez következik. Nem tudok azzal sem egyetérteni ha valaki az első pillanattól kezdve a tudományosság jegyében hőmérővel és minden féle tesztekkel szereli fel magát. Szent meggyőződésem, hogy ha valaki egészséges és védekezés nélkül rendszeres nemi életet él akkor is ha teherbe asik, ha közben nem agyal agyon, hogy most vajon elcsípte-e pét vagy nem. Tényleg lazítani kellene egy kicsit... Egy baba életében az első két hét amit még el tud titkolni előlünk, nem kellene ennek az időszaknak a varázsát elvenni.
2009. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon fején találtad a szöget.
2009. febr. 6. 14:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!