Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatás előtt hogyan...

Bobcsike kérdése:

Fogantatás előtt hogyan készítsem fel a testemet és milyen szokásokkal hadjak fel, hogy mindent megtegyek a babáért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
tankold fel magad vitaminokkal, a rossz szokásokkal meg hagyj fel.
2011. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha van rossz szokásod akkor először is azzal hagyjál fel.Én multivitamint és folsavat szedtem.Sok gyümölcs és megpróbáltam egészségesebben étkezni.A páromnak tökmagolaj kapszulát,és multivitamint adtam minden nap hogy ezt most be kell szedni.38 hetes kismama
2011. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Hála az égnek eddig sem voltak káros szokásaim /nem dohányzom, nem iszom..../Sajnos zöldségfélét egyáltalán nem tudok enni és folyadékot sem szoktam sokat a szervezetembe juttatni, ezeken igyekszem változtatni!

A garvida multivitamint kezdem el szedni, had erősítse fel a vitamin-háztartásomat!

2011. szept. 12. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!