Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfű tea mennyire...

A palástfű tea mennyire higítható, hogy ne legyen olyan rossz íze?

Figyelt kérdés
A cickafark kimondottan ízlett, de a palástfüve nem tudom meginni. Nincs helyette valami hasonlóan jó tea? (Szeretném, ha sikerülne teherbe esni.)
2009. febr. 6. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak először rossz,majd hozzászoksz:)a sikerért mindent!:)amugy szerintem nyugodtan tehetsz bele egy kis mézet,vagy citromlevet!De semmi nélkül lenne az igazi innod!
2009. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÉS ez tényleg hat? Reggel és este ha iszom, az jó?
2009. febr. 6. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én együtt iszom a cickafarkkal a málnalevél teát (ciklus első 14 napja)is és a palástfűvet (cilkus utolsó 14 napja)is.
2009. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a málnalevél-palástfű kombinációt ittam. Mindkettőt egy teáskanál cukorral ízesítettem, mert simán és mézzel sem ízlett, cukorral viszont kimondottan finomnak tartom. :)

3 hónapig ittam, a múlt hónapban szedtem E és C vitamint és + lett a tesztem. Azóta csak a palástfüvet iszom, hogy megmaradjon a kicsim.

5 heteske

2009. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Én is reggel és este ittam 1-1 pohárral.

5 heteske

2009. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!