Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma elkezdtek fájni a mellbimbó...

Ma elkezdtek fájni a mellbimbóim. Néha szurkál a hasam alja, ahogy most is. Mértem egy darabig a hőmet, de leálltam,mert nem nagyon látom értelmét így mensi előtt!? A tünetek alapján van rá esély vagy sem?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdára (nem) várom. Mondjuk nekem ilyen nem fordult még elő. Iszom a cickafarkteát(mert jobban ízlik, mint a palástfű, fúj). Talán, de nem merek előre semmit sem mondani.
2009. febr. 6. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a cickafark nagyon felborította a szervezetemet, így a kukában landolt
2009. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert hagytad abba ? abbol pedig latni lehetne h fenn - e marad a hod . V leesik - e ? Ha leesik hirtelen akkor 1-2 nap es megjon innen tudod. Bar vkinek csak a mensi utan v. kozbe esik le .

Mellek fajhatnak a kozelgo mensi miatt is . Nekem se volt eddig sose most 2 ciklusban vegig fajtak a mensi elott mar 1 hettel .


Nagyon Drukkolok Amugy !!!! Remelem h nem jon meg :)Csak leirtam h nekem mik voltak a tapasztalataim :)

2009. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esély az van, ha akkor voltatok együtt, amikor volt peteérés és minden ok volt. Én is 11-re nem várom, semmi tünetem nincsen. Mégis bizakodom. :-)))) Szorítok Nektek!
2009. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy folytatom a mérést. Ma reggel 37,25-öt mértem. Mensi előtt vagyok. 11-re nem várom. Tegnap ugrott fel ekkorára.
2009. febr. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!