Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esely inszeminacion...

Aniko800 kérdése:

Nagyobb az esely inszeminacional mint a lombikosnal?

Figyelt kérdés
Milyen esetben csinalnak inszemet,fugg attol is hogy melyikunknel van a gond?
2011. nov. 6. 13:27
 1/3 Grófházy ***** válasza:

NÁlunk nem találtak semmi rendelleneset,mégi s3 éve nem sikerült a baba.

Én 33 férjem 43

Az orvos azt mondta,hogy 35 év alatt kell inszemmel is próbálkozni (asszem 4 vagy 5 alkalommal),és ha ez sikertelen akkor jöhet a lombik.

Persze ha valakinek olyan problémája van,amivel kizárt,hogy inszemmel sikerre jussanak,akkor rögtön a lombikkal kezdenek,de ennek megvannak a szabályai.

Nekünk nem sikerült egyik inszem sem,Az első lombik után valamit összeszedtem,nagyon lázas voltam napokig.De a második sikerült.

De mostz már 20 hetes nőci ficánkolását érzem és élvezem minen nap :)

2011. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:

itt még sok hasznos dolgot találsz

[link]

2011. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inszemet akkor csinálnak, ha a férjnél nincs probléma, csak régóta nem jön a baba. Ha gond van a férjjel, akkor rögtön lombikkal kezdenek, vagy abban az esetben, ha a nőnek olyan problémája van, amivel természetes úton és inszemmel sem eshetne teherbe. Illetve egy bizonyos kor fölött nem kell végigcsinálni a kötelező inszemeket, hanem 2-3 sikertelen után lehet menni lombikra. Az inszemnek kb. annyi esélye van, mint egy jól időzített együttlétnek. A lombiknál több valamivel, hiszen ott már egy embriót kapsz vissza és ennek kell beágyazódnia. Míg az inszemnél meg is kell termékenyüljön és utána még be is kell ágyazódnia.
2011. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!