Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagykanizsán van jo Nőgyógyász?

Nagykanizsán van jo Nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Elérhetőséget is irjatok létszi.Fél éve probálkozunk.Köszi
2009. febr. 6. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van.

Dr. tucsek éva.

A maán rendelője száma :06-93-321-020

Minden héten hétfő szerda péntek .

Kezelés 5000ft


A másik a zsirai de a keresztnevét nem tudom de azt tudom hogy a kórház területén van a magánrendelője róla több jót hallottam mint a tucsekról de őt nem ismerem és velem a tucsek is nagyon rendes.

2009. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. febr. 9. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem már majdnem mind 1 kutya, attól függ milyen vastag a pénztárcád.Én zsirayhoz jártam, nagyon terelgeti betegeit magánrendelésre,tanácsadáson semmit nem mond, felületes, még csak egy szívultrahangot sem csinál, megkérdezi hogy vagy, de nagyon nem érdekli.Ráadásul ezren voltak nála mindig, futószalagon ment a dolog.Hát fináléban(szüléskor, ha bent van és persze bepecsételt kiskönyvedbe, mindenkinek erre sem hajlandó) baromi kedves és segítőkész,megismered a családfáját, szomszédokat, csak épp arról nem esik sok szó amiért ott vagy a babádról.Gőgös dettó.

Bajsz nekem egy kicsit elvont,komor.

Tucsek Éva őszakmailag nagyon ott van ,igaz komor Ő is, bár azt mondják a sajátt betegei :tud mosolyogni.

Hát Orosháziról is lehet hallani jót és rosszat is.Igaz ha probléma van bízzunk benne akkor mindenki megtesz minden magától telhetőt.A Szabó az meg ennek az állatkertnek az igazgatója, mindenki vigyázba vágja magát tőle, tisztán mint a katonaságnál.Sok sikert.

2009. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tucsekról tudnék mesélni sokat csak nem akarok mert jót nem tudok mondani a többivel meg egyetértek amit az előttem szóló mondott.......
2009. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 19. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg kell védjem Zsiray doktort!A legjobb szakember kanizsán!ÉS törődik a betegievel midnent emgtesz értük!Én magánra is járok hozzá és szakrendelésre is és mindehol nagyon rendes és segítőkész és szerintem az én tapasztalatom alapján nem felületes meg amiekt felsoroltak!Én bátran ajánlom őt!A kórházban az 5ik emelten van a magánrendelője, kedden és csütörtökön rendel!Sok sikert!
2010. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen.Szia!
2010. jún. 2. 18:48
 8/12 anonim válasza:
Dr. Orosházy Attiláról mi a véleményetek? Szinte minden nőgyógyásznál jártam már, és mindben csalódtam. Voltam sztk alapon, voltam magánrendelésen, de valahogy nem vagyok megelégedve az ellátással, és itt nem arra gondolok, hogy szépen mosolyog -e rám az orvos. Szeretnék elmenni a fent említett doktorhoz, mert nála még nem voltam, de szeretnék véleményeket olvasni róla. Annyi tapasztalatom van, hogy mikor a nagyobbik fiamat farfekvéssel szültem természetes úton, akkor ő volt ügyeletben, és a fogadott orvosom behívatta, arra az esetre, ha császármetszésre kerülne sor, vagy komplikáció adódna. Nekem ott jó orvosnak tűnt, azért aki ismeri, kérem írjon véleményt. Előre is köszönöm.
2010. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én Őt nem ismerem de köszönöm a választ!
2010. aug. 26. 14:52
 10/12 anonim válasza:
Igen tudom ajálani a Tucsek Évét,Zsiray Zsoltot meg az Orosházi Attilát.
2014. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!