Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés nem középidőben?

Peteérés nem középidőben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy nincs vagy később van peteérésem? 11-én jött meg utoljára, 27-én kellett volna PÉ-mnek lennie, de az LH tesztek nem mutatnak semmit. Közben egy napig volt egy kicsit nyúlós a nyák, de ez elmúlt, azóta sűrű fehér, de nem sok van. Most várok még, hátha pozitív lesz az LH, persze közben is együtt vagyunk biztos, ami biztos. Azért jó lenne tudni, mikor a legesélyesebb...

Az is előfordulhat, hogy menses alatt...nem?


2011. jan. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mérted a hőd?A nyúlós nyák lehetett peteérés jele úgy is ha a teszt negatív.Termékeny napon is előfordul a negatív teszt, naponta hullámszerűen változik az LH.Többször kell tesztelni azon a napon.
2011. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hőm, még csak most kezdtük a dolgokat, még nem vagyok benne nagyon:)
2011. jan. 30. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyébként!:)
2011. jan. 30. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szivi!Akkor kezd el sürgősen, mert ez biztosabb, mint a nyálka, minden reggel ébredés előtt ágyban fekve, ugyanabban az időpontban, ha nem kelsz mindig ugyanakkor akkor még egy órán belüli időpont is belefér.Tesztnél is pontosabban jelzi, hogy mikor volt pontosan, de amúgy következő mesi előtt 14nappal van.
2011. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nőgyógyász azt írta egy másik honlapon, hogy a hőmérőzés teljesen felesleges!
2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha látná az én görbémet nem ezt mondaná, nekem nincs félidőben peteérésem, tesztet is csináltam és sosem mutatott pozitívat.Szerintem mindenki eldöntheti magának, hogy mire esküszik...
2011. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!